Putin len potvrdil, čo sme vedeli
Ja som regaoval na urazky tvojho mentalneho sputnika. Vidim, ze ho chces branit do roztrhania svojho tela. Keby si ty zil v RuSSku, bol by si vyraznym udavacom.
„Udávanie ruská spoločnosť nielen akceptuje, ale dokonca povzbudzuje. Ak to urobíte, ste super, všetci vás potľapkajú po ramene, že ste odviedli skvelú prácu, a vaši profesori vám prejavia rešpekt.“
„Pre ľudí, ktorých kŕmia propagandou, je udávanie nepriateľov prejavom hrdinstva. Nevnímajú sa ako nejaké krysy, ale ako vojnoví hrdinovia, len na inom fronte."
Ved udavat je povinnostou "patriotov".