Vidim, ze si neprecital ani len zaciatok zmluvy.
Clanok 1. Odsek 1:: Táto Dohoda podporuje a posilňuje, inter alia:
(a) spoluprácu medzi Stranami v záležitostiach súvisiacich s obranou, vrátane bilaterálnej spolupráce a spolupráce v rámci NATO,
(b) rozvoj obranných spôsobilostí, obranné plánovanie a vojenský výcvik Strán na posilnenie spoločného úsilia v oblasti obrany,
...
A kedze si to necital, tak len usilovne zujes a zujes seno, co ti hodili do krmelca.

