Dokazal si, ze nevies, co a ako konkretne bude, ale tato nevedomost ti nebarni tocit dokola len vseobecne lubive zvasty o akejsi imaginarnej "svojpravnosti".
Dokazal si, ze nevies, co a ako konkretne bude, ale tato nevedomost ti nebarni tocit dokola len vseobecne lubive zvasty o akejsi imaginarnej "svojpravnosti".
Temou je sirenie propagandy. Ja sa pytam, kolko a kto plati hejslovakovi sa sirenie hejslovackej propagandy.
Tvoja odpoved je vyrazom cireho zufalstva.
Ktorych obcanov Monaka mas na mysli? Tych, ktori sa v Monaku narodili (je ich len okolo 15 %) alebo celebrity, ktore sa tam pristahovali, aby unikli plateniu dani?
Andorra tazi z "turistickeho" ruchu, teda ze turisti tam chodia nakupovat lacny alkohol a cigarety.
Svajciarsko a Norsko su podla teba "male krajiny"?
Porovnavas jablka s hruskami. Nevieme, ako by sa uvedenym krajinam darilo, keby boli v EU. Jedine porovnanie, ktore,mame, je Velka Britania, ktora bola clenom EU a uz nie je. Zije sa obcanom UK po brexite lepsie ci horsie ?
Nielen ze zaostavanie UK oproti krajinam na severozapade EU sa prehlbuje, ale ocakava sa, ze v tomto roku priemerna domacnost v Slovinsku bude na tom lepsie nez priemerna domacnost v UK a ze do konca dekady aj polske domacnosti na tom budu lepsie nez tie v UK.
Kazdy svojpravny stat bude mat svoje svojpravne normy kvality na produkty a sluzby?
Co to je "svojbytne Slovensko"? Vseobecne zvasty na chvilu nechaj stranou a skus byt konkretny.
Napr. zarucena informacia, ze na Slovensko pride 38 milionov migrantov, ktora sa sirila v r. 2018.
Bavime sa o pravdivosti tvrdenia, ze vsetci nezaockovani, ktori hecovali proti noseniu rusok a ockovani, ziju. Tak sa sustred a neodbiehaj od temy.
Ad: Miera úmrtnosti na covid ku koncu júna 2021 bola na Slovensku o 80¤% vyššia v porovnaní s priemerom v EÚ.
Pre porovnanie:
Dokumentu EU (zdravotny profil 2021) pre Cesku republiku: "Do konce srpna 2021 bylo evidováno více než 30 000 zemřelých s onemocněním COVID-19 (úmrtnost na milion obyvatel byla o 80 % vyšší než průměr v celé EU)."
A este jedno porovnanie:
Dokument EU pre Madarsko: "2021 júniusának végére ez a szám megháromszorozódott, és megközelítőleg 30 000 halmozott halálesetre emelkedett, ami egymillió lakosra vetítve több mint 3 000 halálesetnek felel meg. Ez a legmagasabb érték az EU-ban."
Povedal zvastal, ktory zvasta o "dohodach v ramci OSN" a nie je schopny uviest ziadne fakty.
Fakty su jasne: Anexia Krymu a napadnutie Ukrajiny su porusenim medzinarodneho prava. To uz dnes priznavaju vsetci.
USA dovaza z Ciny len okolo 30% wolframu a EU produkuje tolko wolframu ako Rusko.
A kde su ti, co to dokazu servisovat?
Vidim, ze by si najradsej vsetkych zatvaral, tak ako ta to naucili za byvaleho rezimu. Nic si nezabudol a nic nove sa nenaucil.
Odporúčame