Iba v zbernych surovinach a strediskach recyklovania materialov... :-))))))
Iba v zbernych surovinach a strediskach recyklovania materialov... :-))))))
Ale nedokaze sa u nas servisovat a vyrabat nahradne diely. Cesi a Madari tento srot uz davno vyradili.
Kremelske zvasty o provokaciach stale dokola a dokola na obhajobu agresivnej zapadoazijskej hordy.
Zdrava sebakritika neskodi.....
Toto je zjavny kolaps kritickeho myslenia. Chces naznacit, ze USA uz vedia vyvolat aj nicive zemetrasenie? A ako konkretne to robia? Nanocipy naockovane obyvatelom?
Je to srot, ktory vyrabaju od cias socializmu. Uz v roku 2013 ohlasili plany na jeho nahradu, ale zatial sa na nic nezmohli.
Zato vidiecki trtkovia radi ukazuju svoju nevzdelanost. V ktorej triede 1. stupna ZS si ukoncil povinnu skolsku dochadzku?
Su nepouzitelne pretoze na nich nemame nahradne diely a servis.
Hore si zvastal a teraz chces zakryt svoju neschopnost uviest tie "dohody v ramci OSN".
Precitaj si svoju povodnu otazku o dodani kupenych lietadiel. Ktorym slovam v nej si neporozumel?
Nasadene mozu byt preto, ze ich Ukrajinci vedia servisovat a aj vyrabaju nahradne diely. My servisovat nevieme a nemame nahradne diely.
Tvoji rodicia sa neobracaju v hrobe od hanby, ze co za exota to vychovali?
Ty by si sadol do lietadla, o ktorom vies, ze je neudrziavane?
Kde v komentari obhajuje alebo podporuje Putinove agresivne zapadoazijske hordy?
Nevzdelane, neschopne a nemajetne slovenske "elity" v pocte vyse miliona jedincov sa roky prizivuju tak, ze im vlady davaju vselijake poukazky a hygienicko-socialne balicky zadarmo a okradaju schopnych ludi tzv. milionarskou danou.
Neviem, ci vy (niektori) Slovaci ste "uz imunny", ale vidim, ako ste nevzdelani.
No ved to cely cas hovorim.
312 (1) a) .....porusit .........zvrchovanost SR.....( 2) a spôsobí .....b).......iný obzvlášť závažný následok,......d) ako verejný činiteľ...
Odporúčame