Keby vtedy nerobila CSR genocidu na nemecky hovoriacom obyvatelstve, Hitler by nemal dovod na agresiu.
Keby vtedy nerobila CSR genocidu na nemecky hovoriacom obyvatelstve, Hitler by nemal dovod na agresiu.
Este nam prezrad, kam konkretne planuje Polsko expandovat, ci do Pobaltia, na Ukrajinu a Bielorusko, na Slovensko, na zapad do Nemecka, alebo este dalej? Len s touto informaciou bude tvoja estrada kompletna.
Zakladnym znakom tvojej nevzdelanosti je stratenost v case. Versaillska dohoda bola podpisana v juni 1919 ale Curzonova linia bola vytycenas az v decembri 1919. Zjavne ta v piatej triede ZS, v ktorej si ukoncil svoje vzdelanie, nenaucili rozoznavat casovu naslednost. Takze vo Versailles sa o vychodnej hranici Polska nerozhodlo a ta bola urcena az Rizskou zmluvou medzi Polskom a ZSSR z roku 1921, ktora ukocila vojnu, v ktorej bolsevici dostali vyprask, a ktoru napokon uznali aj Francuzsko, Britania a dalsie.
A tie udajne "kvety miestneho obyvatelstva" to uz je len folkor v podani absolventa 5. triedy ZS, ktory na konci svojho spackaneho zivota obhajuje agresivne zverstva zapadoazijskej hordy.
"....likvidácia nezávislého poľského štátu a rozdelenie nášho územia medzi dvoch okupantov – nacistické Nemecko a komunistické Rusko."
To to je presne dovod, preco sa Poliaci citia ohrozeni sucasnym agresivnym ruskym immperializmom. Vedia z vlastnej skusenosti, ze kvoli agresorom prisli o svoj nezavisly stat.
Na Slovensku to bolo naopak: vdaka nemeckej agresii vznikol slovensky stat a vdaka sovietskej okupacii vznikla federacia. Preto sa znacna cast obyvatelstva ohrozena neciti, najma stupenci vojnoveho slovenskeho statu a stupenci povojnoveho socializmu.
Dolezite je dodat, ze Madari ohlasili, ze tento tyzden davaju do parlamentu navrhy zakonov, ktore vytykane nedostatky maju riesit. Bez ohladu na tento fakt, rozhodnutie EC okamzite vyvolalo hystericky vreskot politika s talianskym priezviskom.
Kto, kde a kedy tvrdil, ze americky plyn bude lacnejsi? Od zaciatku sa hovorilo, ze sa treba zbavit zavislosti na agresivnej zapadoazijskej horde. Nic viac a ani nic menej.
Ale bude. Na buduci rok na jar bude Bratcikov ponukat plyn na nafukovanie balonikov. Tak vydrz.
Ved nechapes ani tu jednoduchu otazku, ktoru pochopi aj male decko. Aspon ze si to priznala.
Namiesto zvastov skus porozmyslat, ako bude taka unia v praxi fungovat, ked kazdy stat bude mat svoje zakony, svoje normy, atd.
U nevzdelancov tazko hovorit o "mysleni" kedze to sa zacina aj konci pri teplote radiatorov.
Toto uz musi byt nejaka endemicka choroba. Ja sa len PYTAM, preco sa nespokojni neodstahuju. Nikto z nich mi nie je schopny odpovedat na taku jednoduchu otazku, ale vsetci utocia, ze ich vraj vyhanam. O mentalnej postihnutosti som nepisal, tak neprekrucaj.
Ja len vidim, aki ste vseci uboho nevzdelani, ked sa na nic ine nezmozete, len tocit dokola donekonecna o zapredanosti.
A ukazala si, co ta najviac skrie: ze kladiem "pofiderne" otazky.
Cisla, ktore uvadzas, su hausnumera ako z telefonneho zoznamu. A ked ta na to upozornim, rupaju ti nervy a nemas nic len invektivy.
Klasicky priklad prekrucania reality. Volby vo Svedsku nedopadli tak kvoli rope, ale kvoli socialistickemu systemu, ktory pritahoval migrantov. Taliansko malo pravicovu vladu este pred vojnou. Vidim, ze ti nie je hanba takto klamat a prekrucat.
Vidim, ze tvoj psychologicky stereotyp funguje. Otazku preco ostavas si zjavne nepochopila a tak tvrdis, ze ta vyhanam. Netusil som, ze je taky problem pochopit vyznam tak jednoduchej otazky.
A preco nie rovno pol miliona? Vidno, ze v rustikalno zajacinci uz stracaju sudnost.
Od teba zasa nic ine nepocut le hlupe prohnuske zvasty zalozene na klamstvach. Na nic ine sa nezmozes.
Ved som sa pytal tvojho mentalneho sputnika, preco sa neodstahuje, tak sa teraz pytam teba. Ktorym slovam v tej otazke nerozumies?
Pleties jablka s hruskami. Ja pisem o clenstve v EU. Ktorym slovam v mojom prispevku hore si este neporozumela?
Ustava cl. 93 ods. 1: Referendom sa potvrdí ústavný zákon o vstupe do štátneho zväzku s inými štátmi alebo o vystúpení z tohto zväzku.
Preco otravujete so ziadostami o protiustavne referendum, ktore neprinasa absolutne riesenie, ked take riesenie mate priamo v ustave?
Odporúčame