Nemusis sa dat zotrocovat, odstahuj sa do zapadoazijskej opricniny a Gosudar sa o teba "postara" .
Nemusis sa dat zotrocovat, odstahuj sa do zapadoazijskej opricniny a Gosudar sa o teba "postara" .
Klasika. Svoje klamstva nevies vysvetlit, tak tocis od veci. Ja si viem nsjst, ze Bulharsko ma dlhodoby kontrakt s Azerbaijanom a o zvysku sa este len bude rokovat. Klames hlupejsie nez ziak pomocnej skoly.
Tvoj mentalny spotnik pise o tom., ze vysoka inflacia je dosledkom euro. Vidim, ze si jeho prispevok nepochopil.
"V pondelok 12. septembra zverejnilo ruské ministerstvo financií údaje..."
Ktorym slovam v tej vete si neporozumel?
V pondelok 12. septembra zverejnilo ruské ministerstvo financií údaje, z ktorých vyplýva, že rekordné vojenské výdaje a problémy s výberom daní spôsobili, že počas posledných troch mesiacov sa štátny rozpočet borí s obrovskými výpadkami príjmov. Počas leta boli vládne výdaje o 1,452 bilióna rubľov vyššie než príjmy.
Rozpočet, ktorý bol nútený utrácať na vojnu a podporu ekonomiky, za tri mesiace „zožral“ celý prebytok, ktorý bol schopný nazhromaždiť v prvej polovice roka: z 1,589 bilióna rubľov na začiatku júna zostalo do začiatku septembra iba 131 miliárd rubľov.
Ak by v zakone nemali obmedzenie o maximalne dvoch po sebe iducich funkcnych obdobiach prezidenta, nevzdelane proletarske, rustikalne a geriatricke elity by boli schopne zvolit Zemana aj v jeho sucasnom stave na dalsich 5 rokov.
nieco zo statistik ruskeho ministerstva financi...
Rozpoctovy prebytok klesa - zo 481 miliard rublov na konci jula 2022 na 137 miliard rublov na konci augusta. Este na konci juna bol statny rozpocet vo viac nez bilionovom pluse. Ocakava sa, ze uz v septembri by sa mohol dostat do deficitu. Pritom predaj ropy a zemneho plynu uz tvori vyse 50% prijmov rozpoctu.
Napriek vyssim cenam ropy a plynu v juli a auguste rozpoctove prijmy klesli pre znizenie objemu dodavok.
Z toho vidno, ako sankcie postupne zaberaju.
"Toto napojenie môže v obyvateľoch Slovenska živiť politicky nežiaducu toleranciu a záujem o dobré obchodné vzťahy s Ruskom."
Autorka zjavne nechce povedat toleranciu coho zivi napojenie na hnusky plyn, takze jej pomozem: zivi toleranciu k agresii zapadoazijskej hordy.
Ty tvrdis, ze vsetci Iracania by brali naspat Hnusajna. Tak som sa opytal, ako si to zistil. Tvoja protiotazka dokazuje, ze si nic nezistil, len bohapusto zvastas.
Diskusia ukazuje, ze nasa hnusofilna piata kolona je z poslednych udalosti zrela na prasky.
Ty si sa rozpraval so vsetkymi Iracanmi naraz alebo s kazdym jednotlivo?
Si zjavne mimo. Na Ukrajine vedie Hnusko specialnu operaciu. Preco nepouzivas oficialnu terminologiu?
Len by pri "taktickom ustupe" nemali nechavat na povodnych poziciach vojensku techniku. :-)))))
Nemaju nic. Ved aj to obrie koleso, ktore ten proletarsky poskrabok s velkou slavou otvaral, sa hned pokazilo. Vot kakaja technika.
Nechces ist pomoct zapadoazijskym hordam? Ich poslanci zrusili maximalny vek pre sluzbu v armade, takze sa pre ludi ako ty otvaraju nove obzory a moznosti.
Odporúčame