Tie zvasty si nechaj a radsej prezrad, ako konkretne si neuspesni predstavuju to "spravodlive trestanie", o ktorom si rojcila hore.
Tie zvasty si nechaj a radsej prezrad, ako konkretne si neuspesni predstavuju to "spravodlive trestanie", o ktorom si rojcila hore.
Tento stat bol v minulej dekade prenajaty oligarchom a domacej a zahranicnej mafii. Len nevzdelani a tym padom neuspesni to nie a nie pochopit.
Tuto vyzvu adresuj viacerym diskuterom, ktorych vytaca uz jednoducho moja pritomnost a najma to, ze vam narusam hrkutanie vo vasej nazorovej bubline.
Tak toto je typicky prispevok z rustikalneho zajacinca. Namisto pisania hluposti sus bobky, zima sa blizi.
Takze maju stat v NATO nad Moskvou, a rovno dva. Tak to dopadne, ked proletarski poskrabkovia sa pasuju do ulohy, na ktoru nemaju.
Klames hlupejsie nez ziaci pomocnej skoly. A prehliadku hnuskeho srotu na Krescatiku si pozeral?
Ty si v prvom prispevku hore mala nejake argumenty? Zjavne slovo argument je pre teba cudzie slovo. A navyse mas v krvi omamne latky.
Ja som ti len dal ochutnat tvoju vkastnu medicinu. A vidim, ze ti nechuti. :-)))))
Ak si autor precita tvoje prispevky, najde rovnake pozitivum a bude sa rovnako tesit.
Pre porovnanie: Hnusko od roku 1992 vyrobilo pre vlastnu armadu 620 tankov a za pol roka stratilo na Ukrajine 970 tankov.
V ramci programu Lend-Lease dodali USA Rusku o.i. 12,000 obrnenych vozidiel (z toho 7 tisic tankov) 11,400 lietadiel a 15 milionov parov vojenskych topanok. Bez tychto dodavok by v lepsom pripade boli vitazi bosonohi otrhanci, v horsom pripade by vobec nezvitazili. Fakty pre absolventa s najvyssim dosiahnutym vzdelanim 5. trieda ZS tazko pochopitelne.
Co sa tyka mojho vzdelania, jedna univerzita je v hlavnom meste krajiny a druha v druhom najvacsom meste. Takze si opat mimo misu, ako je u teba uz pravidlom.
V tomto denniku, ktory si ponechal bolsevicky nazov (preco asi?), celkom zaniklo ine vyrocie, a to vyrocie podpisania zmluvy medzi dvoma zlocineckymi rezimami Hitlera a Stalina (Molotov-Ribbentrop pakt). Velavravne je porovnanie, kde sa po vyse 80 rokoch nachadzaju dva staty, ktore tento pakt podpisali. Zatial co v Nemecku je propagacia Hitlera a jeho statu trestna, v zapadoazijskej opricnine nielenze oslavuju Stalina, ale ho verejne propaguje sam zakrpateny botulotoxinovy opricnik.
Tie spomienky vo formate lyrizovanej prozy nie su svieze ale poriadne zatuchnute.....
Ak by teta "mala moznost" robit interview s Frantiskom Kriegelom, dozvedela by sa, ze v zivote videl dve hory mrtvych a ranenych za 9 rokov v dvoch vojnach a tiez by zistila, preco ako jediny nepodpisal Moskovsky protokol.
Odporúčame