V oblasti politickej kultury a ludskej slusnosti sa prakticky neda podliezt latka nastavena politikom s talianskym priezviskom, ktore sa nevyslovuje. Nieco ako absolutna nula na teplotnej stupnici.
V oblasti politickej kultury a ludskej slusnosti sa prakticky neda podliezt latka nastavena politikom s talianskym priezviskom, ktore sa nevyslovuje. Nieco ako absolutna nula na teplotnej stupnici.
Na tvoje klamstva z rustiklalneho zajacinca pomozu zasa len fakty:
Napriek tomu, že spoločnosť TESLA Piešťany ukončila v roku 1991 výrobu a v roku 1992 prešla do likvidácie, spoločnosti Motorola sa podarilo v roku 1998 výrobný areál odkúpiť a v roku 1999 oživiť výrobu polovodičov už pod hlavičkou novovzniknutej spoločnosti ON Semiconductor.
V súčasnosti úsek výroby čipov produkuje na monokryštalických kremíkových doskách priemeru 100 a 150 mm čipy rôznych typov integrovaných obvodov, ktoré patria do jednotlivých aplikačných "rodín".
Hovorim ti opakovane, venuj sa radsej vyrobe susenych zajacich bobkov, na viac nemas.
Vidim, ze ti dosli akekolvek vecne argumety tak zacinas s invektivami. Tak ako ta to naucili tvoji nevzdelani prolearsko-rustikalni rodicia.
Ved hovorim, zvasty z dedinskeho zajacinca. Uviedol si dva vyrobky pre armadu, ale Bozena sa za komunistov este nevyrabala, takze si zjavne strateny v case.
Ja som nepisal, ze sme nedokazali nic vyvinut. Moj prispevok a statistiky, ktore som uviedol, je o tom, ze rezim nedokazal tie vyrobky predat. Navyse radary aj tatrovky sa vyrabali v Cechach. A ked sme mali take uzasne vyrobky, preco sme potom mali este v 1990 obrovske nesplatene pohladavky v Syrii – okolo miliady USD (z toho special 750 mil.), Irak – 400 mil., Libya – 156 mil., Alzisko 37 mil.???
Radsej sus zajacie bobky, v tom si ozajstny odbornik, a navyse urobis pre seba velmi potrebnu vec, ktoru ocenis v zime.:-)))
Ako to dopadlo, ked sa nevzdelane proletarsko-rustikalne elity vyhlasili za najlepsieho vlastnika a ako veduca sila chceli vsetko vyrabat a vsetko riadit (vcitane pocasia) pisem hore v inom vlakne. Vidim, ze je pre teba prilis dlhy a tym padom tazko zrozumitelny. Ktorym slovam v tom prispevku si hlavne neporozumel?
Take zvasty sa daju vyprodukovat len v rustikalnom zajacinci.
Dam tri cisla: V roku 1948 bol vyvoz na zapad cca 44% celkoveho exportu, ale uz v roku 1953 len 15% tak to islo dalej a v roku 1983 tiez len 16%.
O konkurencieschopnosti a strukture exportu na zapad sa pise v publikacii nakladatelstva Academia (CSAV) z roku 2002 o.i. toto:
"Zahraničný obchod Československa prešiel po komunistickom puči v roku 1948 zásadnou premenou aj z hľadiska teritoriálnej a tovarovej orientácie. Československý vývoz sa postupne preorientoval z vyspelých kapitalistických krajín, Nemecka či USA, na ekonomicky zaostalejšie socialistické štáty. Kým vývoz do krajín socialistického bloku tvorili z najväčšej časti stroje a zariadenia, do vyspelých západných štátov sa nám darilo vyvážať produkciu strojárstva menej. Značnú časť vývozu tvorili tovary s nízkou pridanou hodnotou – poľnohospodárske produkty a potraviny, minerálne suroviny či kovy."
Iz pted takmer 20timi rokmi predstavitel proletarsko-rustikalnych elit vyslovil onu pamatnu vetu:"My sa z tych vasich grafov nenajeme." To mate za to, ze ste ho pozornejsie nepocuvali.
Ukazala si pracovnu metodu: veris comu chces verit a ostatne spochybnis (clanok o Manizi vraj podla mojho prispevku). Takze veris historke, ze matku nepustili do business triedy, pretoze ma rusky pas. Oni ju tam nepustili, pretoze do business triedy pustaju len takych, co maju business class letenku. Ak by matke listok v economy class upgradovala, tak ju tam pustia, bez ohladu na to, aky pas ma.
Reakcia pro-kremelskeho novinara (J. Kotenok) na nominaciu Manizi na Euroviziu:
"Rusko na Eurovízii bude zastupovať etnická Tadžička, obhajkyňa migrantov a homosexuálov. Vystúpi s piesňou „Ruská žena“. Ťažko vymyslieť väčšiu urážku. V skutočnosti je takýto výber pľuvancom nielen na Rusov, ale aj na nedávne zmeny ústavy. Konzervativizmus, "spojenie muža a ženy", o čom to hovoríte? Vašu krajinu bude zastupovať migrantka, ktorá urobila kariéru v agende LGBT.
Fuj takym hodnotam.
Teta z Ohnika vybera fakty, ktore sa jej hodia.
Historky, ako matku nepustili do business triedy (ak nie je obsadena vzdy sa da upgradovat, samozrejme za peniaze), ale ani pismenko o nenavistnej kampani na ruskych socialnych mediach, kde Manizu oznacovali za emigrantku a zradkynu, ked v novinach vysiel jej rozhovor o ceste do Pariza (isla navstivit sestru po automobilovej nehode). A treba dodat, ze Maniza sa angazuje nielen za prava zien, ale rovnako vyrazne aj za prava LGBTI a inych mensin. To uz ovsem nie su popularne temy pre manipulaciu verejnej mienky.
KLudne sa pytaj.
Ustava SR, cl. 125b, odsek 3: Ústavný súd rozhodne o návrhu podľa odseku 2 do 60 dní odo dňa jeho doručenia; ak ústavný súd svojím rozhodnutím vysloví, že predmet referenda, ktoré sa má vyhlásiť na základe petície občanov alebo uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky podľa čl. 95 ods. 1, nie je v súlade s ústavou alebo s ústavným zákonom, referendum nemožno vyhlásiť.
Ktorym slovam v citovanom clanku Ustavy si neporozumel?
Nevzdelani frustrati zjavne nechapu, ze referendum moze byt len s otazkou, ktora je v sulade s ustavou SR. A tak tocia stale dokola nezmysly o akomsi utoku na priamu demokraciu.
Mohol si sa rozsirovat na vychod do zapadnej Azie k tvojim mentalnym bratom. Preco si tuto moznost nevyuzil?
Tankovanie domacej samohonky v kombinacii s vysokymi teplotami je pravdepodobnou pricinou zameny geometrickych tvarov. Pretoze to, kde sa nachadzaju tradicna lavica a konzervativci, nie je kruznica ale kosostvorec.
Pripominam oneho politika s talianskym priezviskom, ktore sa nevyslovuje: "Klamat, klamat a zasa klamat je najdolezitejsia metoda politickej prace."!!!
Odporúčame