A to chceš ako dosiahnuť ficina ? Keď budete utekať pred občanmi Slovenskej republiky alebo vtefy keď už budete občanmi fašistického Ruska?
A to chceš ako dosiahnuť ficina ? Keď budete utekať pred občanmi Slovenskej republiky alebo vtefy keď už budete občanmi fašistického Ruska?
Ja nechcem byť občanom Ruského fašistického chanátu ako Ficina
Už niet žiadnych pochýb o tom, že Ficina je vlastizradca a kolaborant s fašistickým Ruskom
A ? Keď ti ye*nutý sused hodí kameň do okna čo je zlé na tom mu to vrátiť ?
Čínsku muníciu, Iránske drony, voj.techniku a rakety zo S.Kórey prečo nespomenul ?
Karma je karma. Nech si nacistická koalícia spomenie na všetky svoje škreky keď boli v opozícii oni
Dosť vedľa, ficina. Videá na opozíciu natáčal dávno pred tým ako zo Šukyho urobili najslabšieho ministra vnútra. Tosma3, gedra, Kali, gluck boli nacistické trolie vĺčatá brechajúce za nacistický SMER
Zase vedľa, ficina. Tvoj mentálne prázdny nacistický život musí byť trpký
A Šuky si natáča videjká v ktorých nadáva na opozíciu. Taký dobrý minister
Po roku 1945 sa ukázalo, že všetci Slováci boli antifašisti.
Kolaborantov a ľudakov akoby ani nebolo. Zrazu zmizli.
Po roku 1989 sa ukázalo, že všetci boli antikomunisti.
Státisíce členov strany a mnohotisíc udavačov zrazu zmizlo.
Keď sa skončí diktatúra tejto vlády, tak sa ukáže, že tu nebol ani jeden volič
Smeru a nacistickej koalície. Zrazu zmiznú.
Kolonoskopia. keď tvoji gardistickí a komunistickí predkovia v KSČ získali v 1948 moc Československo bola zelená lúka a nič ? Ako je možné, že úroveň v kapitalistických krajinách bola rádovo desiatky násobne pre vašou červenohnedou čvargou
Kolonoskopia. Nacistická ficina nemá na to gule aby sa odpravil ako Lučanský
Aj niekto ešte tej nacistickej ficine verí ?
Šuky priťahuje "prúsery" Táto vládna koalícia je jeden prúser za druhým. Dajte MNV Huliakovi nech kabaret graduje
To všetko si výčital v mojom príspevku ? Nikde to tam nevidieť. Je však fajn, že nespochybňuješ dopredu napísané rozhodnutia auditov či súdov z dielne nacistického odpadu zo Súmračnej
Uff. Dôveryhodná osoba je tá hlásateľka s kopytami. Ten audit je tak dôveryhodný ako to, že ficina v muňkovej vile aj bez rozhodnutia súdov vie ich výsledok. Áno. Dnes sa rozsudky súdov píšu na Súmračnej v sídle nacistického Smeru
Kolonoskopia. Je to tam napísané. IQ nad 80 to nemá problém pochopiť
Tabuľka je výsledok ankety čitateľov. Máš to tam hore napísané.
Ficina. Aj ty si bol zúfalý z volieb 2020 keď tvoji červenohnedí nacisti prehrali voľby ? To preto tu bol taký puch ?
Rež a rúbaj do krve, ficina
Odporúčame