Veľa si toho v hlave nenašiel
Veľa si toho v hlave nenašiel
Hrabko je falošný ako ficiho nacistická koalícia. Preto ane nemukol, že memorandum v r.2022 bolo schválené jednohlasne v parlamenteaj hlasmi opozície. Nikto z opozície nehlasoval proti. Všetkým bolo jasné, že memorandum
a jeho plnenie . bude v rozsahu niekoľkách rokov. Jasné aj Ficimu nejasné Hrabkovi
Keďže to vykrikujú tí istí ktorí sa tešili z podrezávania izraelských batoliat ich teroristickými súkmeňovcami to znamená len jedno a to, že zahraničná politika CZ ide správnou cestou
Dnes človek stretne v lese skôr medvedobijcov od Huliaka ako medveďa. Naposledy sa ožratí vyhrážali fotografom a deťom v prírode. Toto priniesla slovenskej prírode ficiho nacistická koalícia
Ani školstvo nie je premiérska téma
Daj jeden jediný príklad toho v čom ste vy nacisti lepší od normálnych príslušnikov slovenského národa ?
Prečo by v USA nemohli mať svojho nacistu Kotlára ?
Potom budeš vedieť čo dostanú Fico, Blaha, Kaliňákovci, Šutaj, Danko za podporu slovenského pritepleného nacistu Bombica v Londýne ktorý nemá problém hajlovať pred kamerami či na verejnosti
Božie mlyny melú pomalí ale isto.
a preto žije 37,24 milióna ľudí mexického pôvodu v USA
Poslanec Smeru R. Glück: Je potrebné prijať jednotné stanovisko, že policajti nemôžu mlátiť ľudí Policajti nie ale R. Glück môže a najradšej takých ktorým druhý nacista drží ruky
Nacistická vláda zažíva orgazmus. Tak sa tváril Šuky na poslednej tlačovke. Natáčať videjká nie je to isté ako mať zodpovednosť
Šukaj je súd ? Dokázateľne klame v každom jednom prípade.Či ty vieš o niekom inom ako smeromafia kto odsúdil Čurillovcov ? Súdiť sa bude a potkany buidú utekať. Šuky si pri tom aj Alfove číro bude držať
To fakt ? Myslíš, že aj smeronacisti to vedeli pri stovkách tlačoviek v súvislosti s Lučanským či Chovancom ? Fašista Blaha sa bol dokonca vygrcať v Europarlamente.
Aký škandál ? Myslíš ten keď KOZ pravidelne kolaboroval so SMERom ktorý ho za to odmeňoval nadštandartnými príspervkami ? Keď KOZ pred každými voľbami robil kampaň SMERu ?
Ani policajná brutalita slovenskej polície pod vedením Šukaja nebude témou predsedu vlády
Fabuluješ tak ako MES
Krúpa ? To si zabudol spočítať tie desiatky tlačoviek ficín v opozícii
Šukymu ide karta.
nefňukaj maličký a zvykaj si na váš primitívny nacistický slovník aký používa vaša ficina
Neúmyselne ? Už bol súd či pingel s ficinou sa vyjadrili ?Nabúchané nacistické hlavy plné odporného hnisu namiesto mozgu si nevážia ľudské životy.
Odporúčame