Eštok ? Nacistický primitív. Mentálne aj inelektuálne. Páčia sa mu sexálne praktiky na polícii. Daľší latentný gay ? Tých SMERonacisti milujú
Eštok ? Nacistický primitív. Mentálne aj inelektuálne. Páčia sa mu sexálne praktiky na polícii. Daľší latentný gay ? Tých SMERonacisti milujú
Medzi ľudom sa hovorí, že atentát bol konšpiráciou červenohnedých nacistov zo SMERu. Lekári mali zakázané hovoriť o zraneniach a zobrali im telefóny. 6 týždňov po atentáte sa postrelený priemer objavil v Chorvátsku s konkubínou
Rozoštvali ste ho vy. Blaha a Fico.Počula si niekedy od predstaviteľov opozície také hrozné výrazy ako pouťívate vy ficini, Fico, Blaha ? Nehanbíte sa nacizmus a fašizmus. Gardistické heslo premiéra Fica ti nič nehovorí ? Prezidenta ako ku*** nič ?
Podvodom ? Ustavný súd, Najvyšší súd, akýkoľvek súd potvrdil tvoj nacistický názor ? NIE.
"Pre toto ste prehrali volby, pre to nalepkovanie!"
Potrebuješ zopakovať nacistické a fašistické slogany L.Blahu a R.Fica.? Všetky mám uložené vo video ukážkach.
Ako je potom možné, že Fico a Blaha za svoje nacistické nálepkovanie voľby vyhrali ? Ty tvrdíš niečo iné.
Porušenie Ústavy ? Ake ? Ústavný súd nič nespomína.. Nebodaj myslíš prdy nacistov Fica a Blahu ? To je tvoja mentálna skupina
Je viac ako jasné kto použije výraz "kontrarevolúcia" na 17.11.1989. A čudujem sa. Veď dnes sa komunisti, ŠTBáci, potomkovia gardistov a nacistov, kolaboranti a vlastizradcovia majú 1.000 x lepšie ako za Husákovho režimu. Viď Ficovu nacistickú koalíciu.
aby ste ešte mužíci nefňukali
Ruský fašizmus už čoskoro zistí kde sú jeho limity
To či bol alebo nebol spáchaný atentát povie nezávislý súd a nie nejaký nenávistný pako.Čo keď to bola spravodjská hra, Ficov výmysel pre preferencie, niečo iné. Preto si treba počkať na rozhodnutie súdov
Podpredseda parlamentu zastupuje krajinu nie seba
Aj nemeckých mrtvych batoliat za Hitlera bolo veľa a nikto v Kacapstane ich neľutoval
" tomu sa budeme vyhrazat v mediach, ze je nacista! Potom dezolat, luza, svina a to rozostvalo spolocnost!"
KLAMEŠ ! ! !
S týmto všetkým začal L.Blaha. Všetci ho brali ako užitočného marxistického blázna až to dotiahol tak daľeko, že neskôr s pomocou Fica rozdelili celú spoločnosť.
Jeho nadávky do fašistov, nacistov, Hitlerovcov, kurie**, humusákov, a ešte oveľa väčší kýbel sra***k začal vypúšťať Blaha cca 13-15 rokov dozadu.. Všetko v rámci "slobody" mu prešlo. Práve naopak. Dnes oni začali ľudí zatvárat za názor za ktorý sa Blahovi nikdy nič nestalo. Zatvárajú za trestný čin scvhvaľovania atentátu ktorý ešte nikto nevyšetril a žiadny súd nepovedal, že išlo o trestný čin. Nehovorím, že do vtedy tu bol raj na zemi ale to svinstvo čo tu je dnes má na svedomí Luboš Blaha spolu s Ficom
Lepšie sa to nedalo napísať. Šuky už vypúšťa smrad aby zakryl svoju neschopnosť a rozvrat v polícii ktorý sa mu podaril len za 1 rok
O tom rozhodujú súdy a nie ficiho nacistická koalícia
"už v januári 2024"
Šuky sa už otriasol ? Už ho nezaujíma policajná brutalita či sexuálne obťažovanie na policajných staniciach ? Už povedal novinárom, že nadriadený policajta ktorý vraždil je kamarát policajného prezidenta ? Už sa pochválil, že policajti majú zakázané používať taktické rukavice ktorými bol zabitý človek ? Už sa pochválil Šuky, že na policajné násilie upozornil ombudsman Šutaja Eštoka už v januári 2023 a ten všetky riešenia odmieto ? Ten chudák sa namiesto toho zajakáva a opakuje 2 slová "osobné zlyhanie"
Mohol by sa Ander cestou zastaviť v Kijive a vyložiť slovenskú muníciu pre boj UA proti ruským fašistom
Môžu sa vracať vieš kde. Na Slovensko od nového roku ruský plyn cez UA prestane prúdiť
Odporúčame