Videí je na nete dostatok aby ťa usvedčili z toho, že si len poskok fašistických kacapov
Videí je na nete dostatok aby ťa usvedčili z toho, že si len poskok fašistických kacapov
Raz tebou a tvojím zadkom prejde oslobodený kacap z väznice ktorý si odslúžil vojnu na UA
O tom istotne nebude rozhodovať hlava Orbanátu či Slovenska. Obidve krajiny už vtedy v EU nebudú.
Pravda ? Tej sa vy Kacapi bojíte ako čert svätenej vody
Fašisti v Moskovii ešte len zažijú horúce chvíľe
Hrdina.To vravel už 5x pred novelizáciou nevely TZ. Fico potrebuje peniaze z eurofondov. Bude aj šiesta novelizácia novelizácie
Načo by sa nacistický SMER dištancoval od socialistov ?
Pre slovenských poskokov ruského Hitlera V.Putina je to zlá správa. Lučanský bol dobrý substrát pre owce a telivo
Všetci sú ye*nutí len nacistický SMER je lietadlo. Aký stav je teraz, Robo ? 10:7 ?
Dobré ráno. Ono ter SMER ani nikdy ľavicový nebol. Dnes je SMER nacistická strana so všetkým všudy. Ak sa občania proti tomu nepostavia skončíme veľmi škaredo.
Taraba ? To je ten z nacistickej SNS ?
To odvtedy ako ti odrezali v rezervácii vajcia
Nacistu Tarabu netreba urážať keď on uráža prírodu
Stačí keď slovenský štátny znak umiestniš na vypĺznutú sliepku nacistickej SNS ako naposledy
SMER, SNS, LSNS, Republika či Harabinova Vlasť to ukazujú pravidelne.
Za 3 dni v Kyjive
Niečo ako za 3 dni v Kyjive ? To sme sa veru nasmiali
Venovať samostaný blog nacistovi Tarabovi je strata času
Odporúčame