Ruskému Hitlerovi V.Putinovi za to pošli kyticu krvavých ruží. Aby karma dlho nehľadala
Ruskému Hitlerovi V.Putinovi za to pošli kyticu krvavých ruží. Aby karma dlho nehľadala
Rusi mali vždy bližšie k fašizmu ako ku komunizmu
To je najmenší problém. Smer či Fidesz keď ide o peniaze odsúhlasia čokoľvek.
Že tak nespomenie agresiu fašistického Ruska na Ukrajine. Pomoc UA je rovnakého významu ako pomoc spojencov Stalinovi proti Hitlerovi. Kto vtedy predpokladal, že nový Hitler sa zrodí v Rusku ?
To akože tvoji červenohnedí nacisti stihli za 3 mesiace po voľbách ?
Ešte stále ti nedošlo prečo si dezolát ?
Tak sa aj červenohnedí nacisti od Fica dočkali svojho "teroristu" Čo by len 363 neurobil pre Roberta Jesus jr.
Červenohnedí nacisti si počkajú na Fica a posádka bude komplet.
Nazi. Podľa teba sú prieskumy kúpené už 18 rokov ? Co tak investovať do intelektu ako do sledov ania Kotlárových sra*iek
Kolaborant. Snívaj daľej. ZLOČIN pácha táto nacisticko fašistická vláda Ficovej koalície ktorá sa skláňa pred ruskými fašistami ktorí zaradili Slovensko na zoznam nepriateľov Moskovie.Táto jasná kolaborácia s nepriateľom stavia príslušníkov vlády k trestnému činu vlastizrady. Za 3 roky sa máte na čo tešiť
Slovensko hnedne. Že by za tým bolo Kotlárove How** ?
Presne tak. Ich slávna operácia "Za 3 ndni v Kyjive" prekonala aj Stalingrad
Slava Ujkrajine
Nacizmus tejto červenohnedej koalície je očividný. Slovensko padá do pazúrov fašistov, demagógie, dezolátov a nositeľov prízemného intelektu
189 krajín vraví, že Kotlár a Slovensko so svojími kolaborantami sú ZERO
Necháš svojich fašistických predkov v srabe ? Kacapi vyuižívajú mentálne sdlabšie národy na ich boj. Ty sa prečo schovávaš ?
Vy potomkovia Kacapov máte iné INFO ?
Ani jedovaté sliny slovenských fašistických kolaborantov s Kacapmi nemajú ako pomôcť ruskému A.Hitlerovi V.Putinovi. Aj oni sú na zozname ruských fašistov vedení ako nepriateľ Moskovie
Amíci fašistickým Moskaľom nedodávajú zbrane. Či ty nacista si mal potrebu do debaty o fašistickom Rusku vsunúť Israel ? Ti dochádzajú argumenty, kolaborant ?
Fašistické Rusko je agresor ktorý napadol susednú krajinu. Nečudo, že Kacapi sa obracajú k zločineckým krajinám volaním o pomoc. Každá krajina ktorá pomáha fašistickému agresorovi sa tým stáva rovnakým zločincom. Rovnako ako v prípade fašistického Nemecka. Ruský Hitler V.Putin sa vydal rovnakou cestou.
Ukrajina si na pomoc pred fašistickým agresorom z Moskovie môže zavolať na svoje územie koho len chce a ruského Hitlera V.Putina do toho veľký prd. Ak s tým majú Kacapi problém nech tiahnu za svoje hranice do Euroázie a Slovanom už konečne dajú pokoj
Odporúčame