To je váš rašisstanský problém. oni ani nemajú byť prečo pre vás kacapov bratmi. sú to Slovania ako aj my. na rozdiel od stepného národa potomkov mongolov a chazarov
To je váš rašisstanský problém. oni ani nemajú byť prečo pre vás kacapov bratmi. sú to Slovania ako aj my. na rozdiel od stepného národa potomkov mongolov a chazarov
Ty keď kupuješ auto ŠKODA kupuješ Škodovku z roku 1970 ?
Budú sa chceť zavďačiť ruskému Hitlerovi V.Putinovi
Dopadol presne tak si to sám zariadil. Paktovať s nacistickým SMERom sa ešte nikomu neoplatilo.
Žiadnych 150 000 € Lučanskému od SME neexistuje. To ste od ktorého dezolátas vyhrabala ? Treba vám klamať ?
Prečo stresuješ za pravdu, chlapče ? Vieš že za uražky na rodičov si skončil ?
Napíš Žilinkovi. To je váš červenohnedý prokurátor
Ako správny nacista vieš, že mám pravdu
Ešte raz máš šancu nech nie si za totálneho hlupáka a zverejníš rozhodnutie súdu ktoré hovorí o vykonštruovanom procese s Lučanským.
Daniš zamlčal podstanú vec ktorá hrá v uvedenom odstavení hlavnú úlohu. Slovensko a Orbanát kolaborujú s fašistickým Ruskom
Ale pri moci sú nacistické strany kolaborujúce s fašistickým Ruskom takže v tomto prípade tiež lietadlá nepotrebujeme
Prestaň chlastať. Fašistickému Rusku nemáš ako pomôcť.
To povedala Fica na chate ? Či nebodaj nejaký súd ?
Kacap už nelegálne cez hranice na UA neprejde
Tak si pozri film Čekist. Na to sa ani Volyn nechytá
Nacistická SNS nemá čo iné na robote ? Hnus.
Čo na to dvorný nacista nacistického SMERu L.Blaha ? Kedy sa ospravedlní všetkým ktorých dourážal za samovraždu zločinca Lučanského ?
Nebola. Keď červenohnedí nacisti Ficovej koalície videli tú búrku nevôle tak radšej hodili spiatočku. Nech to urobia akokoľvek aj tak to zaplatíme všetci
Odporúčame