V sulade s medzinarodnym pravom ano.
Vova Šelom ukazal ako NATO...
:)
V sulade s medzinarodnym pravom ano.
Vova Šelom ukazal ako NATO...
:)
Bude sranda ked rovnaky scenar pouzije Porošenko a USÁci vyprášia ruských fašistov v Donbase.
Samozrejme podla Puttlera a jeho fanklubu vsetko v sulade s medzinarodnym pravom.
Zase povinny kazdodenny blog Peterkovcov a ich klonov...
Dobra trefa, Peterkovci...
Dnes na Slovakov nemate.
Peterkovci, cudzinci s bohmi pomsty boli velmiprekvapeny z cisielka ktore nosi Peter na drese.
Dnes vy Petrohradski nechajte radost nam, Slovakom.
Peto, konecne.
Tento rok si si to zasluzil najviac.
Vy Rusaci dokazete zavidiet Slovakom aj obhlodany konar
SME pise : "MS: Sagan zariskoval, pred cieľom zaútočil a získal zlatú medailu".
Kde vidia Rusáci posmrtne parte ?
Keby bolo keby ....
Skludni hormon, Ivan...
Bol by som priamejsi ale vasi ruski bonzaci pracuju horlivo
si myslia ze nieco za tie smradlave ruble nakupia.
Skrt ruskemu fašizmu.
A to Holland mal byt Ficov najlepsi kamarat.
Kym sa neprislo na to ze je len radovym agentom KGB.
Keby si neboil z klanu Peterkovcov tak dam s tebou rec
Takto len jedno
Fašistov aj petrohradskych nemam rad.
Ja sa tesim.
Drzal som palce od 16,00 hod.
:))
Rusaci radi nebudu.
My Slovaci mame radost.
Mozno preto vidis roznych peterkovcov, bohov pomsty, cudzincov ci prazdnych sudov...
Rusky fašizmus uz raz musi skoncit. Aj napriek vasej podpore a pluvaniu na Slovensko.
:DD
Dobra sprava.
Peterkovci a ostatni potomkovia ruskych okupantov zacinaju zufalo pistat.
Fašistické Rusko az do poslednej chvile zasobovalo svojho spojenca Hitlera kovmi, rudou, naftou, obilím, mäsom, maslom a dalsimi surovinami.
Odporúčame