Kto je dalsi ?
Dobre znamenie.
Rusáci stresujú.
:)
Kto je dalsi ?
Dobre znamenie.
Rusáci stresujú.
:)
Bolo to tak.
Ty si to nezazil, mozno tvoji predkovia.
Ivan bol synonymom ruskych okupantov a fašistov.
Na Slovensku nazyvali Ivanom vsetkych ruskych okupantov. To ste mohli vediet.
OK, tak skus.
Kolko Slovanov ma na svedomi Stalin a rusky fašizmus ?
Rusky fašizmus je vrahom najvacsieho poctu Slovanov.
Ani Hitler, spojenec ruskeho fašizmu nemal tolko stastia.
Vas strach vas raz dobehne.
Obete ruskeho fašizmu si za klobuk neschovate.
APROPO_Katyn a Smolenska oblast nie je v fašistickom Rusku ?
V Katyni ktora bola obsadena ruskymi fašistami.
:DD
Je neslusne pryznit cintoriny tak ako je neslusne vrazdit miliony Slovanov.
Preco nie ste rozhorceni nad genociodou Slovanov ruskym fašizmom ?
NATO ruskym fašistom v pocte obeti nesiaha ani po clenky.
NATO nas nikdy neokupovalo na rozdiel od vraj "bratov" Rusov.
NATO v Ceskoslovensku na rozdiel od ruskeho fašizmu nezabilo ani jedneho cloveka.
Mozes dat jeden jediny dovod tvojho obdivu k ruskemum fašizmu ?
Za chleba s maslom.
Vysvetlenie ti daju Peterkovci.
:)
Kde beriete istotu ze to neboli zufalci plateni KGB ?
Rusky fašizmus uz dokazal aj onakvejsie kamuflaze.
Nicit cintoriny neprinalezi nikomu. S tym sa da suhlasit.
Avsak tak ako su vandali v Polsku su aj v Rusku ci na Slovensku.
Skatulkovat podla nich narod je smiesne.
APROPO_kolko cintorinov bolo znicenych slovenskymi vandalmi ?
Sme preto spodinou ?
Skor tebe ak momentalne nemyslis na KDH.
:P
Odporúčame