Najvacsim vrahom Slovanov je Rusko.
A teraz mozete skusit tu o Vseslovankej vzajomnosti.
Najvacsim vrahom Slovanov je Rusko.
A teraz mozete skusit tu o Vseslovankej vzajomnosti.
Keby aj tebe vyvrazdili ruski fašisti celu rodinu mal by si rovnaky postoj.
Skus toto, ako rusofilovi sa ti to vsak pacit nebude :
Proruští separatisté jsou z větší části věčně opilí násilníci, kteří okrádají místní obyvatele i sebe navzájem a nedělá jim problém jeden druhého zastřelit. Těší se dodávkám zbraní a těžké techniky ze sousedního Ruska. Vyplývá to z výpovědi muže, který se pod vlivem ruské propagandy rozhodl připojit k povstalcům. Následně ale zjistil, že byl podveden a jejich řady zase rychle opustil.
Bondo Dorovskich, původně byznysmen z Moskvy, dobrovolně opustil svoji lukrativní práci a pohodlný život, aby ji vyměnil za nuzné podmínky v oblastech bojů na východě Ukrajiny. K odchodu na Donbas ho nikdo nenutil, ale jak sám říká, nechal se ovlivnit médii a uvěřil ruské propagandě, která konflikt na Ukrajině popisuje jako souboj dobra se zlem.
Okupovali ich nemecki a ruski fašisti.
Preco sa cudujes ich postoju ?
Ved ani ja len ty sa tak prezentujes.
Aha, tak to je naozaj novinka.
A suhlasi aj rusky Abas Puttler ktory postavil najvacsiu mesitu ?
Nebolo pre teba ale ani ty si nedal nic...
vies dat link na tvoje tvrdenie ?
Ruski dovolenkari si nasli novu destinaciu.
Ich "aerolinky" dnes lietaju do Syrie, naco UA ?
Daj si chleba s maslom.
Peterkovci ho robia najlepší.
Preto ta fabulacia ?
Synku, zamienas svoje teple sny za realitu.
Potom stresujes...
Preco by som to mal robit ?
Len preto ze si sa nasiel v prispevku ?
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou ?
Tam to maju birmovany komunisti tiez osetrene.
Teta Anka a Forai nemusia mat ziaden strach.
Pseudo minister Cislak hra ulohu bieleho kona v zdravotnictve zatial dobre.
Birmovanym komunistom to uz velmi vadit nebude.
Spravne rozhodnutie.
Ruski opiti muzici v Luhansku a Donecku nikdy nevedia co zostrelia.
Peterkovci znova v akcii.
Hnede nosy treba pestovat aby stale smrdeli.
To bude tym ze v Polsku nikdy nemali nejako v laske komunistov.
V zmylse LZ je povinny respektovat vysledok vacsinoveho hlasovania aj ked bol proti.
Tak ako su napr. povinni respektovat vysledok volieb obcania ktori nevolili vitaza t.j. vacsinu.
To je presne ta pasca do ktorej Fico chytil sam seba.
Pred podpisom LZ platilo len konsezualne hlasovanie. Po jej podpise doslo k vacsinovemu hlasovaniu naco poukazovali rozny odbornici ze Slovensko (aj ostatne krajiny) sa tymto DOBROVOLNE vzdavaju casti svojej suverenity.
Ficova odpoved bola > vyhrazanie sa demisiou ak LZ nebude podpisana.
Mandat na odmietnutie ROZHODNUTIA rady ministrov o kvotach vsak nemal.
System vacsinoveho hlasovania predsa podpisal spolu s LZ.
Co tak poriadne pochopit obsah napisaneho ?
Odporúčame