Nie, nie su.
Od cias okupacie a vrazdenia nasich spoluobcanov su to obycajni zlocinci a vrahovia.
Nie, nie su.
Od cias okupacie a vrazdenia nasich spoluobcanov su to obycajni zlocinci a vrahovia.
Nevyprsala, Ivan.
Vertrag über die abschließende Regelung in bezug auf Deutschland, angl.
Treaty on the Final Settlement With Respect to Germany
Moscow
12.09.1990
USA ... 42.450
GB ..... 13.400
FRA ..... 1.623
NL ... .......477
Belgicko ..105
Kanada ...140
Zmluva bola podpisana po zjednoteni Nemecka.
A Husakov syn im moze roznasat caj.
:))
NIE. Chcel som napisat RUSKY OKUPANT v 1968 roku !
Kapito, Ivan ?
Ozaj, koho zabili americki vojaci na Slovensku ?
Preco potom obdivuju ruskych okupantov ktori tu vrazdili ?
Pedroviča poslaii spat.
Bol ožraty ako rusky okupant v 1968.
Jemu povedali ze Poliaci tak su to Poliaci.
Take lahke nevies ?
:)))
Chcu a zmluva plati.
Na rozdiel od ruskych fašistov ktorych tu nechceli miliony obcanov.
Comu este nechapes ?
Peterkovci su nevyspytatelni.
Lahko ich spoznas podla hnedeho nosu.
Skusis akceptovat ze slovaci vas tu nechceli ?
Ako rusky bavič si Ivan naozaj dobry. Ten s ruskym počítačom bol naozaj dobrý.
:DDDDD
Dokonca vlada za ktoru donedavna skakali "brušáky" do prazdneho bazena.
Blázni....
40 vraj Slovakov s Husakovym synom.:))
Vies co je jasne NIE ?
To ako miliony Cechov a Slovakov dali jasny odkaz ruskym fašistickym okupantom v 1968. Dodnes mate z toho husiu kožu, Pedrovič.
Pedrovič, ty uz rob nieco zo sebou alebo zalez do postele. Tvojej azijskej hatlanine je stale menej a menej rozumiet.
Ivan, snazis sa schovat za spustu slov ale pritomnost potomkov ruskych fašistickych okupantov nikdy neschovas. Obcania Ceskoslovenska vam dali jasne najavo kde patrite.
Mali by ste byt stastni ze tato krajina vas prijala a vy namiesto toho okydavate Slovensko a jej obcanov. Naozaj vam nie je hanba ?
:)))
Mozno ho predaju za kybel ruskych zemiakov.
Preto tvoji predkovia Dubčeka uniesli lebo mali strach. Ten u vas, pretrvava do dnes.
Ruskych okupantov tu nemame. Ten bordel tu vsak po nich ostal. Preto ste na smiech, Ivan Pedrovič.
Ivan, on nepise o drvivej vacsine medii. Skus sa zlepsit v slovenskom jazyku alebo daj dyslexii zbohom.
Neviem co hovorila bolsevicka propaganda v 1968 ale miliony obcanov republiky dalo jasne najavo kde patria ruski fašisticki okupanti.
Bohuzial, ich potomkovia ostali v hojnom pocte na Slovensku a dnes vydavajuc sa za Slovkov pluju na vlastnu krajinu ci jej predstavitelov a s hnedymi nosiskami oslavuju Puttlera a fašisticke Rusko.
Odporúčame