Ale to je potom dobre.
Kedze Slovensko viacej dovaza ako vyvaza, vacsia cast DPH ostava u nas doma (predaj tovaru,vysledok prace mimo Slovenska)...
Ale to je potom dobre.
Kedze Slovensko viacej dovaza ako vyvaza, vacsia cast DPH ostava u nas doma (predaj tovaru,vysledok prace mimo Slovenska)...
Takto to vyzera na Slovensku ked sa stretne Diletant s Chudakom....
Pravidelne Klames tak ako vzdy.
Presny opak je pravdou.
2005
Dan z prijmov FO > rozpocet 2,06 mld / skutocnost 2,8 mld/ rozdiel + 794 mil.
Dan z prijmov PO > 30,10 mld / 42 mld / + 12 mld
DPH > 117 mld / 122 mld / + 5 mld
Najvacsi narast bol pri danovych prijmoch Pravnickych osob a nie DPH ako sa tu klamanim uporne snazis tvrdit.
Zdroj: MF SR
http://goo.gl/a05j8
K 30.4.2012 boli danove prijmy v sulade s ŠR.
Dane chybaju hlavne pre optimalizaciu danovych subjektov ako reakcia na avizovane zvysovanie dani a poplatkov.
Buduci rok bude este horsi a Kazimirov predpokladany vypadok 233 mil. € moze byt aj niekolkonasobny vyssi...
Strana SMER-SD pomohla schváliť zákon roka.
SMER podporil rozpocet na rok 2012.
Zisti si sam akym sposobom....
Chces tvrdit ze vlada R.Fica, ktora vladne uz 8 mesiacov, nemala moznosti urobit v roku 2012 zasahy do schvaleneho rozpoctu ?
Ak teraz vykrikuje ze tohtorocny rozpocet je zly tak potom je diletanstvom Fica ze neurobil ziadne zmeny !
1. Za rok 2010 ste vysku deficitu davali za vinu Radicovej vlade aj napriek tomu ze rozpocet patril Smeru a vladol do oktobra 2010.
2. Za rok 2012 vysku deficitu znova davate za vinu predchadzajucej vlade ktora vladla do marca 2012.
Tvoje Bystre ocko a Vysoky intelekt dokaze najst v tomto rozpor ?
3. Kazimir place nad dierou v rozpocte vo vyske 233 milionov € ktore budu chybat v roku 2013 !!!
Este raz, V ROKU 2013 !!!
Kto navrhoval rozpocet na 2013 ?
Aj za ten moze predchadzajuca vlada ?
Ci len chces dokazat opravnenost mytov o 42 % menejchapajucich volicov ?
Najsmutnejsie na tom je ze tento scenar bol ocakavany po avizovanom zvysovani dani.
A na buduci rok bude este horsie.
Ficov rozpocet na rok 2013 je uz dnes len obycajnym zdrapom papiera.
Pri SME sa necudujem ale Kaliho Bejbyna s Pravdou ci Ficov najserioznejsi dennik NČ ?
No daj tu "ficovinu" kde vyvolavali Ondekovi na slavu a doslova ho nosili na rukách....
Clenom nemusi byt
Staci ked sa citi ako keby bol
Tak ako stary *ujo prezident
A preco ?
Ako sa vravi na Západnom Balkóne, co ste si navarili to si aj zož***
Niekto zo zdravsej casti obyvatelstva Slovenska vravi ze stoji o Rysavcov ?
... ako ked sa premierom Slovenska stal clovek ktory tvrdil ze Cesi nas dokopali do samostatnosti....
nie som ucitel
porovnam situaciu ucitelov s lekarmi ktorych Fico a SMER uzprimne podporovali
Odporúčame