Oni by radi skoncili ako lekari, s priemernym platom 2.300 €
Oni by radi skoncili ako lekari, s priemernym platom 2.300 €
A teraz co ?
Len "IDIOT" si moze mysliet ze vy rysavci nekradnete.
Sry za idiota_pozical som si ho z prejavov Svetlaninho manzela....
Vidis nejaky rozdiel medzi Senzusom a Evou s Vaskom ?
APROPO_ty vobec nemusis cakat do dochodkoveho veku...
Ty si uz dnes....
:)
:D
ortodoxny praviciar ...
to sa pyta ortodoxny komunista ?
J.V.Stalin nebol Slovan.
Preco chvalit madarov ci inych aziatov ?
Imaginarna zachrana Slovanov skoncila zotrocenim na dlhe roky.
Necudo,nepochopil si pointu.
Ako mozes chvalit ci vediet o niecom co nikdy neexistovalo.
Vies velke makowe co sa mne paci.
Komunisticke teorie si viem precitat aj sam.
Chvalis nieco co nikdy neexistovalo a ani nebude.
veru tak
dnes otrca ruku aj Milan Fiľo
ze vraj aby neprepustali
oplatilo sa
sudruhovia uz zacali rozdelovat € ktore ulupili pospolitemu narodu.....
Miloš Jakeš, obdivovatel Roberta Fica >
"Slovo komunistická môže byť odporné nejakým pravicovým intelektuálom, ale väčšine obyčajných ľudí vôbec nie. Naopak, vyvoláva v nich spomienku na tie istoty za socializmu".
2. Ma vobec Figel ako opozicny politik na rozdiel od Pociatka pristup k zmluvam a ich dodatkom ?
3.Povazujem vase slova za bohapustu a vedomu fabulaciu.
Figel netvrdi ze existuje DODATOK ako sa uporne snazite tvarit, on tvrdi ze vysutazene boli vysuvne skruze a ked boli pouzite podperne skruze muselo sa tak stat na podklade dodatku k zmluve o diele.
Ked sa tak nestalo podvod bol na strane dodavatela.
V tom momente vsak je na rane stavebny dozor ktory vykonavala NDS.
Ako pre koho.
Pre vrecka danovych poplatnikov (neviem ci sa to tyka aj teba :D ) to istotne je najlepsie riesenie.
Pre vlastne hlavy a stranicke kasy to lepsim riesenim nebude...
Preco nevytiahol Pociatek pred novinarov zmluvu ktorou sa ohana a kde sa pise o skruziach ktore boli vraj pouzite pri stavbe a sposobili pad ?
Alebo nema cas na vedenie ministerstva ked si vala sunky v Dubaji a ani 4 mrtvy mu nedokazali zdvihnut obrvy a pricestovat na Slovensko ?
Ak by to mal tak jedinou ranou uzemni Figela z klamstva....
Preco opakovat vase stalinisticke praktiky ?
Tam ste doma.
Netreba nikoho zatvarat.Treba ludi vzdelavat.
Nie tlacit Topolove manuale...
Potom je kopa sedliakov ci chudakov dezorientovana a ani nevedia chudaci o com pisu....
"...drz klapacku"
Zase fabulujes rysavec.
Na viac nemas ?
Aj ja hovorim,
Bohuzial posledne volby vratili rysavcov tam kde nikdy nedufali ze budu.
Ja mam obvinovat ?
Nestaci ti vasa bolsevicka fabulacia ?
" Všetci tí, ktorí tvrdia o ňom rôzne veci verejne sa postupne stanú predmetom jeho žaloby".
Po 15 rokoch ?
Odporúčame