Aspon sa nesnaz tvarit naivne.
Peniaze v 2.piliery vam tvoria niekolkorocne vrasky
Aspon sa nesnaz tvarit naivne.
Peniaze v 2.piliery vam tvoria niekolkorocne vrasky
Kolko bude mat dochodok clovek ktory v 1. piliery neodviedol NIC alebo minimum ?
Obera o vysku dochodku tych co platili cely zivot.
A?
Da im tolko kolko odviedli.
Kolko im da 1.Pilier ?
Spriemeruje ich s osadami a vyberacmi spakov a vyrata im dochodok.
To je podla teba dobre ?
Ved o to ide.
Zucastneny v 1. piliery ktory neodviedol nic alebo minimum kradne dochodky poctivcom co pracovali cely zivot.
To je tvoja odpoved ?
Naozaj si za svoje blufovanie peniaze nezasluzis.
Fabulujes bez odpovedi na otazky.
APROPO_preco odvadzat peniaze pre profit Ficovcov,Kmotriíkov ci Sirokych ???
Sedliacikovia z HU ci SVK mate o zabavu postarane.
Naozaj si myslite ze Topolovi islo o Pointu ?
Bolsevici su Rakovinou akejkolvek spolocnosti.
Synku, ak si si nevsimol tak Anglicko ma 90% podnikov sukromnych.
Vy Rysavci ste gazdovstva dali za upis majitelom vasej pofidernej strany ktora blafuje od svojho vzniku.
To mas nieco ako dialnica do KE.
Naklady stupli avsak majitelia Topolovej strany ziskali...
Nie,nie su...
pokial je dostatok idiotov tak je to vdacna tema...
SEAT
Fabulujes
Skus dat odpoved na to aky vplyv ma na dochodok v 1.pilieri ucast statisicov nezamestnanych, ludi s minimalnou mzdou ci SZO na urovni minimalnej mzdy ?
Prestan s cislami
Zahlmievas fakt ze dochodok v 1. pilieri priemerne zarabajuceho Slovaka nie je vyssi od dochodku nezamestnaneho ci cigana ktory v zivote nepracoval...
Dovod ?
Tzv. vasa spolupatricnost....
Avsak naozaj si myslis ze clovek ktory cely zivot pracoval ma mat dochodok na urovni neprisposobivych ?
Komu sa oplati ?
Kolko odvedies tolko mas.
V 1. pilieri ta spriemeruju s ciganom ktory v zivote nerobil a tvoj dochodok bude vyssi mozno o 10€.
za to bojujes ?
treba to povedat ludom a nie to co ti pisu na papieri topolovci ktori dychtia po peniazoch v 2., piílieri.
Siroky, Kmotrik a dalsi vlastnici Smeru su dost nenazrati.....
Statom mas garantovane velky Prd a male O
Vid Grecko,Spanielsko
povedz dochodcom v mene ktorych bojujes ze ich dochodok je rovnakou chymerou ako ten v 2.pilieri....
a tebe kto brani aby si v mene tvojich desattisicov prispevkov podal zalobu na ÚS ?
nezamestnani ...atd v 1. piliery...nic ?
v statnom,piliery sa spriemeruju dochodky a ten co sa snazil bude mat dochodok na urovni lajdakov,ciganov a sociek ktore natahuju ruku
To obhajujes ?
Tvoja tema tu bola omielana x-krat.
Pri Harabinovi,Tichom a Ficovovi ?
Aspon nebud smiesny.
V 1. piliery nie su sta tisice nezamestnanych alebo na dohodu alebo takých, ktorí majú príjem hlboko pod štatistický priemer, tisíce SZČO, ktorí odvádzajú odvod z povinného minima ?
Ake su zaruky v statnom piliery ?
Mas nejako garantovanu vysku dochodkov za 20-30 rokov ?
Preco vas irituje sukromne vlastnictvo ?
Mozno nieco lepsie ako cakat na omrvinky ktore ostanu po komunistoch vyzierajucich republiku pre Kmotrikov,Sirokych a ostatnych STBakov.....
Odporúčame