Kde si zachytil nadavanie na SMER ?
Ci tiez patris medzi "co sa babe prisnilo...." ?
Kde si zachytil nadavanie na SMER ?
Ci tiez patris medzi "co sa babe prisnilo...." ?
Presne tak.
Kde by bolo 5,2 mld.€ ?
Bolo by zdravotnictvo v lepsom stave ?
Prd makovy.....
Peniaze by skoncili na uctoch Sirokych, Brhelov,Kmotrikov, Ja a Ty,Penty a dalsich pastierov krmiacich rysave ovce.....
V podstate nakratko prisli len sponzori SMERu.
Tak co tu stale vyplakavate ?
Nechajte to na ludoch, nech ´je kazdy v takej poistovni ktora mu vyhovuje.
Nevidim dovod menit sukromnu ZP za VsZP.
http://slovak.ruvr.ru/2011/02/02/42495282.html
Galko,Galko.
Bolo ti to treba.
Sposobit tolko stresu a noci bez spanku rysavcom zo Sumracnej sa ete nikomu nepodarilo :))
A bude este horsie.
Europich Fico este nedosiahol maximalny predklon.
Okradnutie vlastnych dochodcov dokaze spojit aj uhlavnych nepriatelov.
Hunsky Orban a Žocharsky Janosik maju viac spolocneho ako sa zda na prvy pohlad....
Ale,ale.
Nie si schopny natukat do vyhladavaca stranky SŠÚ ?
Tam sa dozvies kto rozkradol republiku v r. 2006-2010 .
Dnes ked vam vlastna kradez sliape na otlaky tak tu tliachate o prazdnej spajzy.
2,5 mld € ktore Fico zacal vytahovat z penazeniek Slovakov povazujes za prazdnu spajzu ?
zatial kto tu zuri a frka si ty :DD
ci si schopny poskladat jedinu rozumnu vetu ktorou dokazes vyvratit moje slova ?
pochybujem
by ta muselo prestat triast.....
takze dnes sa protestovat proti vlade nemoze ?
dobre je to vtedy ked frustrujete v opozicii vy ?
tak tapkaj dalej
na viac aj tak nemate....
ste dopadli socialisti ked vas uz Orban chvali
:DDD
Nicholson napisal blog s nazvom "Smerácka Gorila sa vyprofilovala v BAT".
Clanok v SME s nazvom "V teplárni vraj zarábal aj Brhel" napisal Miroslav Kern.
Takze sme si poziciavali alebo nie ?
Tak znela otazka a nie tvoje blufovanie.
uff
sudruh je citlivy
sudruh bonzoval
naozaj chces este debatovat ci chces pouzivat bolsevicky bonz
ci sa brano onndrus topolovie tak urazil ze stale je len pucflekom a nie ministrom ?
nebudte malicherny sudruhovia lebo budete len nadalej na smiech......
APROPO_ skusite sa aspon virtualne posnazit a povedat SLOVA ktore urazili Bolsevikov ????
Admin_Pravdu citaju aj nevolici tvojich chlebodarcov.........
Ale aj nemusia...
Poziciavali sme si aj za socializmu
Mozno tebe to vsak nepovedali :)
Skus Mr. Google.......
Waw.
to je uspech.
zadlzujeme nase deti a deti nasich deti lacnejsie...
Vam komunistom sa LEBO zapacilo...
Co tak si zistit autora 1000x nasobnych vyhovorok "LEBO" v dobe ked Europa riesila Banky a rysavec riesil Kmotrika,Sirokeho,Jachty v Monaku a dokazal za 2 roky zdvihnut zadlzenie Slovenska o 50 % ?
Odporúčame