Najprv si ficini musia nacvičiť hajlovanie
Najprv si ficini musia nacvičiť hajlovanie
Trump je agent KGB, v roku 1987 ho naverbovala KGB ZSSR - tvrdí bývalý šéf Výboru pre
národnú bezpečnosť Kazachstanu Musaev...
„V roku 1987 som pôsobil na 6. riaditeľstve KGB ZSSR v Moskve. Najdôležitejším smerom práce 6. správy bol nábor podnikateľov z kapitalistických krajín. Práve v tom roku naša administratíva naverbovala 40-ročného podnikateľa zo Spojených štátov Donalda Trumpa pod pseudonymom "Krasnov", - napísal Musaev.
Nekňuč ficina. Myslíš si, že keď tu zabrešeš už to nie je pravda ?
Čo myslíš ? Fico prezradil Tumpistom ako chce zrušiť tú zlú zlú zlú obrannú dohodu lebo USA sú kakané a robia bu bu bu ? Možno po tom hajlovaní na to zabudol.
Trump je agent KGB, v roku 1987 ho naverbovala KGB ZSSR
Tiež si myslým, že medzi Ficovými nacistami nemá svoje miesto
Všetko lepšie ako nacista Ficler
Čo (asi omylom) zabudol Robert Fico povedať na CPAC:
- na konzervatívnej konferencii zabudol spomenúť, že pri prihláške do KSČ bol - podľa jeho vlastných slov "Prísny ateista"
- na konferencii, kde účastníci nazývajú socialistov "odpadom s ktorým treba skoncovať raz a navždy" zabudol pripomenúť, že donedávna viedol Slovenskú sociálnu demokraciu, a ako dočasne bývalý člen KSČ si november '89 ani nevšimol...
- taktiež zabudol spomenúť, ako veľmi bojoval proti obrannej dohode s USA. A tých ktorí za ňu zahlasovali, následne vyobrazili ako vlastizradcov na billboardy pred ich mestá
- zabudol aj spomenúť to, ako ťažko sa mu žilo keď sme mali v Grassalkovičovom paláci tú "americkú paničku" ( kur*u)
- tiež zabudol povedať, že aj on bol jedným z tých neúspešných európskych politikov, ktorí sa aspoň verbálne snažili v Kremli dojednať mier
Fico, ty riešiš mimovládky a na vládnutie si sa vykašľal a Slovensko ide dole vodou!!
Kde sú sľubované nižšie ceny potravín a energií, kde je to pokojné vládnutie bez hádok!
Kedy pozdvihneš Slovensko, aby sme neboli chudobincom Európy, kedy predbehneme v životnej úrovni také zaznávané krajiny ako Rumunsko a Bulharsko?
Veď si nás priviedol do "spolku" rozvojových krajín!
To sa fakt nehanbíš!
KRAJINA V ROZKLADE, KOALÍCIA V ROZKLADE, NRSR NEZASADÁ UŽ 3 MESIAC...
Ale Fico rieši cez amerického hajlujúceho migranta mimovládne organizácie.
Nepochybujem, že jeho stádo s potrebou nenávidieť to bude oslavovať, aj keby mali suchý chleba si namáčať do vody, ale budú spokojní, lebo ich imaginárny nepriateľ nedostane imaginárne peniaze...
Tak sa nám znova vracia nacizmus. Po Tisovi budeme mať nacistu Fica
....zlovenski xxti maju dalšieho boha....to je fakt smiešne
Fico dorazil na stretko KKK (Konzervativci - Konzervativci - Konzervativci)
Tvoji fašistickí bratranci z Moskovie už toho narozprávali. Čo nevidieť ficina prudko pristaneš na zemi aj s nacistom Ficom
Vedia o tom Náhlikovci ?
Stále to isté. To nacistické červenohnedé vemäno nevie pohnúť ani rozumom lebo žiadny nemá
Fico si vie fakt vybrať. Hajlujúceho Bombica, hajlujúceho Muska a hajlujúcu konferenciu CPAC na ktorej bude mať prejav. Nikdy viac ako teraz nebol Ficov výrok najbližšie k pravde >>> "Fakt nám už drbe v tejto krajine?"<<<
Takže chlór ? A vyučený pingel z Budkoviec, šéf Ministerstva vnútra pod ktoré patrí aj Civilná obrana si v kľude píše statusíky na zlú opozíciu. Mentálne rovný s vraj nedoceneným lakovačom áut, budúcim ministrom mega športu. A to ste sa ficini rehotali z káderníka.
Prejaví sa aj v USA "Ficov efekt " ktory zial zazil papez, brazilsky prezident aj fabrika, kde robil ?
Odporúčame