Nacista, kolaborant a vlastizradca Fico problém s vojakmi fašistického Ruska na Ukrajine nemá
Nacista, kolaborant a vlastizradca Fico problém s vojakmi fašistického Ruska na Ukrajine nemá
Bombardovanie zabránilo Miloševičovi a Srbským fašistom vo vraždení v krajinách bývalej Juhoslávie. Ich 80.000 obetí s tebou nič neurobilo ?
Ak o niekoľko týždňov alebo mesiacov, veľmoci oficiálne zlegitimizujú násilné obsadenie a privlastnenie si územia jedného štátu druhým, ktoré sa udeje v Európe, bude to jasný signál, že už dohody a zmluvy neplatia a začína platiť právo silnejšieho alebo toho, kto má dobrý vzťah s veľmocami. Aj preto o niekoľko rokov príde Slovensko o južnú časť svojho územia. Možno to bude násilnou formou, možno jednoducho pod tlakom kapitulujeme, ale stane sa to. Vzhľadom na silu a bojaschopnosť našich ozbrojených síl, je to veľmi reálne. A to už radšej nehovoríme o "odhodlaní" obrovského množstva mužov, ktorí odmietajú brániť svoju vlasť. A možno to nebude všetko a bude to len začiatok konca....
Ruskému prezidentovi Vladimírovi Putinovidôveruje 378,3 % Rusov, vyplýva z údajov VCIOM, Všeruského strediska pre výskum verejnej mienky.
Oproti minulému týždňu ide o mierny nárast o 0,3 %.Najväčšiu zaznamenanú dôveru mal VladimirPutin v auguste 2022, kedy mu dôverovalo 484,1% Rusov.
Ale áno. Ruská fašistická propaganda to tvrdí. Myslíš, že je to aj pravda ?
Donald pověřil Elona, aby zeštíhlil státní správu, protože šetřit se musí, to dá rozum. Takže stovky lidí z ministerstva energetiky obdržely výpověď.
Jenže pak se pár chytrých hlav dalo dohromady a zjistilo, že mezi nimi byli i experti na vývoj, výrobu a údržbu jaderných zbraní a tuhle partičku nechceš mít pohromadě na pracáku a čekat, která jaderná velmoc ji klofne.
Takže se rozhodli najmout je zpět, jenže - a tady už se budete smát - na ně v řadě případů nemají kontakt, protože jim zrušili e-mailové schránky.
Aby Elon za chvilku nemusel vyvěšovat letáky
Ficovým nacistom je to jedno. To v manuáloch nemajú. (Alternative für Deutschland)
Putin prehral bez ohľadu na to, čo si bude tvrdiť jeho falošná propaganda a jeho užitoční hlupáci a kolaboranti.
Ruský prezident Vladimír Vladimirovič Putin rozpútal v roku 2014 zbytočnú vojnu, ktorá stála životy najmenej niekoľko státisícov ľudí. Teraz mu americký prezident Donald Trump očividne dovolí, aby takpovediac „odstúpil“ a predstieral, že je víťaz. NATO prijalo ako priamy výsledok vojny dvoch nových členov: Švédsko a Fínsko. Ukrajina prišla o časť svojho územia, no stojí a odoláva aj po troch rokoch nemilosrdnej fašistickej ruskej agresie. Vladimír Vladimirovič Putin prehral, bez ohľadu na to, čo si bude tvrdiť jeho falošná propaganda a užitoční prísloveční hlupáci ako Fico či Orbán .
Vyhrá zase Hitler ? Dnes ten ruský (V.Putin) ?
Taraba a Šimkovičová už dostali ponuku. Loď alkoholika Danka sa potápa. Prechod do strany daľšieho alkoholika bude zaujímavý
Takto sa denacifikuje na Slovensku.
Citácia: Na demonštrácii, na podporu Ukrajiny, pred ruským veľvyslanectvom v Bratislave, sa dnes podvečer (2014) zhromaždilo, približne 150 ľudí. Slovenskí aktivisti na zhromaždení vyzvali Rusko, aby stiahlo svoje vojská, z obsadených oblastí Krymu.
Na proteste vystúpil aj občiansky aktivista Eduard Chmelár":
„Je v záujme malých štátov ako Slovensko, aby veľmoci dodržiavali medzinárodné právo,“ povedal Chmelár s tým, žepremiér Fico, by mal otvorene odsúdiť ruskú agresiu.
Vy bratranci fašistických aziatov z Moskovie ste nikdy na Slovanov nemali. Preto robíte ruskému Hitlerovi potkanov. Roznášate puch, smrad a nenávisť
Máš už vytetovaného na predlaktí vedľa nacistu Fica Elenu Muska ? Či dokonca ruského Hitlera V.Putina ?
To sú slová dnes vášho oranžového hrdinu. Dokonca aj nacista Fico ho obdivuje. Elene dokonca napísal list. Nacistický chrapúň
To zistenie vás nacistických dezolátov a Ficín, že mimovládky financovala americká agentúra USaid a nie Soroš ako tu kŕmia nacisti roky svoje úbohé owce musí byť aj pre teba bolestivé. Má to pre teb a mentálne trvalé následky ako vidieť podľa tvojho príspevku
,,God bless Amerika and Ruskkij vojennyj korabl, idi nachuj !"
To bude tým ruským "Za 3 dni v Kyjive"
Tvoj nacistický intelekt nemá žiadnu šancu rozoznať kto za koho hovorí. Tebe stačí kopec červenohnedých granúl
Ficina. Ty si jeho predkožka keď odpovedáš na otázku pre neho ?
Celý svet ? To naozaj, ficina ? To si toľko vy nacisti veríte ?
Mimo nieje nikto. Okrem Vás ruSSofašistov. Čakať na to čo povie oranžový blázon nieje pre vás ponižujúce ?
Odporúčame