Ešte “Sociálny demokrat” inklinujúci k nacizmu vystúpi na konzervatívnej konferencii, ktorá je namierená proti socialistom a sociálnemu štátu.
To je asi rovnaký paradox a bizár, ako keby Pablo Escobar vystúpil na konferencii protidrogovej policajnej jednotky, alebo Mussolini na protifašistickom proteste.
Na Slovensku ale pohodka. A kognitívna disonancia voličov ešte vyústi k potlesku Ficovi za tento prapodivný čin.

