a "unikli" len jednostranne, ze? :-)...Trump sa postavil, zdvihol prst a vsetci si klakli a sklonili hlavy...:-)
a "unikli" len jednostranne, ze? :-)...Trump sa postavil, zdvihol prst a vsetci si klakli a sklonili hlavy...:-)
Pouzivanie vacsich pismen Ti naozaj nepomoze :-)
Najdu sa tu taki, ktori Ti budu e tlieskat - lebo "vsetko" je zle, "vsetko" riadi "neznama skupina" :-)....ale na takuto odozvu by som ja hrdy nebol :-)
Tvoj pokus nevysiel :-)
Pises o potrebe mravnosti a moralky ale podla niektorych prispevkov ti, co Ti pritakavaju - ani netusia co mravnost a moralka je...
Doba vychovava?....a ja som si doteraz myslel ze rodina, skola....mame asi rozne zazemie :-)
Manzelka sa v noci zobudi a vidi muza prechadzat sa po izbe..."Co robis milacik?"
"Aale...mam strasnu chut na sex"
Tak pod do postele, som tu"
"Ee...radsej to rozchodim..." :-)
eroosvelt s Tebou vecne polemizuje, neublizuje ti...tak preco stracas sudnost a "kydas" na vsetky strany? ...
dalsi anonymny informacny zdroj bez kontaktu, adresy...veriaci v temne sily ...dostatocne doveryhodne....:-)
Ucastnici stretnutia za zatvorenými dverami sa dohodli ze nebudu informovat verejnost - ale "verejnost vsetko vie", ze Trump im nalozil....:-)...nezda sa Ti to trosku pri....e? :-)
opakujes tie hluposti o hovorcovi dookola...pocul si vobec nejaky prejav prezidenta? .-)
To su take Bednarovske taraniny :-)
Ked s Tebou nebude niekto - pri citani Tvojho najblizsieho blogu - suhlasit, tak na vine bude KGB, CIA a potapaci z puste Gobi.... :-)
"Vlastne to oslavy neboli, pretože ľudia smútili"... si srandovna :-)
Predpokladam ze na kare chces tancovat a na oslavách sedis v kutiku a posmrkavas ....:-)
Vsetky a vsetci sa dostali do krizy? .-)...taras...jedni fandili jednemu ini druhému kandidatovi...niektori urobili nadpracu, viaceri sa zmylili ....a zivot ide dalej .-)
Keby vyhrala Clintonova tak by si pisal, ze "propagandisticka lobby" vyhrala a dosadila svojho cloveka....naozaj Ti nedochadza ze nech sa stane cokolvek - Ty budes vzdy pisat rovnako? :-)
Trva to roky kym to pride do vyroby a Tebe sa to nepaci?...:-)
Rozumies tomu co pises ? ....:-)
Ako Ty mozes vediet co si o Tebe mysli "pan Boh" ? ..:-)
Vacsinou s Tebou prudko nesuhlasim...ale teraz nieco na tom blogu je ...:-)
Asi si v nejakej sekte...:-)
Odporúčame