Pises fikcie...:-)
Ano, je....niektori to dokazu...:-)
"A potom prídu chvíle, náhle a neočakávané, kedy pocítime blažené šťastie. Kedy nás zdanlivo bezdôvodne zaplaví radosť a hlboký mier"
Dal si si s tym robotu - ale co si chcel vlastne povedat?
...ze prestavas citat DennikN, Trend a Hospodarske noviny atd...lebo pre Teba su doveryhodnejsie Hlavne spravy, Parlamentni listy a Sputnik? :-)
Alebo si chcel povedat ze kazdy by mal mat podobne kriticky pristup k obsahu uverejnenych clankov a nepastovat tu kazdu hlupost ? :-)
Rusko je bohata krajina...len ludia su chudobni...:-)
Sam nerozumies tym "mudrostiam" co si napisal....:-)
Ved o to ide :-)...autor/ka sa rozhodla zaradit ludi do "skupin"... a mna zaujima - kto a preco (podla nej)je "podporovatel stvavej politiky"....lebo taketo "skatulkovanie" podla pocitov - je obycajna demagogia.
Stupidne kecy....vedela by si definovat "podporovatela stvavej politiky" ? :-)
Bud mas deformovane videnie sveta a vnimanie obsahu slova "sloboda" (nielen :-)...v podstate je jedno cim a kym je ovplyvnene ....alebo vedome manipulujes, "ohybas a prekrucas"...
Myslim, ze si celkom chytra, tak pochybujem, ze veris tomu co pises ako napr o "otroctve" a pod...aj ked pripustam, ze Tvoja nevedomost moze byt vacsia ako si myslim...
Si chaoticky...bez obsahu....len nezrozumitelne vykriky...:-)
Obcas s Tebou suhlasim, vacsinou nie :-) - ale mas pravdu v tom, ze Fidela najlepsie "zhodnotia" samotni Kubanci a za par mesiacov bude jasnejsie .....a ja si myslim, ze jeho terajsi "ospevovaci" budu klopit oci....ak to vobec dokazu...:-)
Strasne hluposti....:-)...keby si co len trosicku rozumel ekonomike tak by si take kraviny nepisal....co keby si si niekedy precital aj nieco seriozne?
Ale len pre niektorych truhlikov ako Ty, ktori maju deformovane a obmedzene vnimanie reality.....:-)
Bez Fidela by kubanci nevedeli citat a pisat :-)....niekedy si tu bezplatnu starostlivost vyskusaj aby si nepisal take bludy :-)
"Putin ich vzdy zosmiesnil"...hrdina...huraa..
Urob nieco s tym svojim komplexom.
Prva veta este ujde - asi tak ako sa rokmi meni aj podoba autora blogu :-)
A na svoje "videnie sveta" ma - v demokratickej spolocnosti - narok :-)
Ach boze...cukrovy sirup z Tvoho blogu mi vyteka na displej....:-)
Ty ani len netusis o com pises...
Odporúčame