"Hodnotenie elementarnej spravnosti pristupu cloveka vseobecne..."...??....:-)
"Hodnotenie elementarnej spravnosti pristupu cloveka vseobecne..."...??....:-)
Tomuto Tvojmu prispevku nebudu ti , co "obdivuju" devaninu predramatizovanu cervenu kniznicu , rozumiet :-)
Ak veris v "symbol skutocnej slobody" - mohla by si mat aj nejaku predstavu - co by to podla Teba malo byt? :-)
Neverim, ze dostanem zmysluplnu odpoved :-)
Takyto blog nemoze napisat normalny clovek a mysliet to vazne ...takze su len 2 moznosti.....bud je to sarkasticka recesia (ktoru nemusia viaceri pochopit :-)....alebo....
Ty si uz aj bendel? :-)...pod kolkymi nikmi sa tu strapnujes?
Truhlik...Ty nespoznas ani sam seba ked sa pozries do zrkadla, lebo si budes mysliet ze je to nejaky maskovany chazar :-)
Na Tvoje primitivne, detinske "vyplody" sa neda reagovat vazne :-)
Niektorych nemozes brat vazne....su taki co sa zamyslia...aj taki co to este nikdy neskusili :-)
Haloo...chapce, zamysli sa :-)...lebo budes vyzerat ako niektori nemenovani truhlici...:-)
Este raz si precitaj cele vlakno ...aby si zajtra nehanbil :-)
Nielen internet...predpokladam, ze v kupelni nemas svetlo a mas tam rusicku na nocne videnie...:-)
Uz tato Tvoja reakcia je mierne uchylna....:-)....skus to niekedy s tym rozmyslanim....mas na to :-)
Lepsie ako inokedy :-)
..len ta Salamunova Piesen piesni nie je o tom co si o sexe mysli Boh ale co si mysleli niektori ludia...:-)
:-)...ze sa niekedy nad pozehnavanim zbrani nezamyslia aj veriaci....alebo ako kriziaci "v mene boha" zabijali, kradli a znasilnovali...alebo ako zaplavy a zemetrasenia su "bozia vola"...
S knazmi je to podobne ako v ostatnych "profesiach"....su knazi mudri a ferovi, a su aj "menej mudri", falosni a pokrytecki...:-)
To je ako s rastom HDP...niektori sa v minulosti hrdili, ze HDP ZSSR narastol o 3,5 % a USA 1,7...len zabudli dodat, ze HDP ZSSR rastol zo 100 a USA z 2 000...:-)
Zopakujem Ti to - aj ked Tvoja schopnost realne vnimat veci, deje a suvislosti je velmi obmedzena :-)...su tu aj ludia, ktori pouzivaju len jedno meno....
...viem, ze pochopit to je pre Teba problem - ale aspon si to zapamataj :-)
Ty si posadnuty stihomanom :-)...pssst...prezradim Ti tajomstvo (aj ked ho mozno nepochopis :-) - su tu aj taki, ktori pouzivaju len jedno meno ...:-)
Odporúčame