Takze ked nas okupovali vojska Varsavskej zmluvy sme boli slobodni - a teraz, ked o.i. kazdy moze ist kde chce a pisat hocijake "vtakoviny" - teraz sme neslobodni? :-)
Bud zijes v inom svete alebo mas iny motiv...:-)
Neverim, ze by si dokazala konkretne upresnit co si myslela pod "bolo zamerom urobit koloniu"...okrem vseobecnych fraz a taranin :-)


