Ty obojpohlavny mudrlant/ka....najskor by si musel/a pochopit o com je rec :-)
Ty obojpohlavny mudrlant/ka....najskor by si musel/a pochopit o com je rec :-)
Vedia o tom len niektori premudreli, ktori veria....:-)
:-)...urcite mal kazdy mrtvy pri sebe preukaz CIA...:-)
Nezavisle agentury maju zoznamy agentov z kazdeho statu? :-)...trosku mysli :-)
Ty mas urcite zoznam vsetkych mrtvych zo zakladne aj s certifikovanym rodokmenom :-)
Ach Bednar...s vekom stracas sudnost :-(
Si chudobna realistka a preto nevies pochopit, ze ked ma niekto naozaj vela - o cast sa moze podelit - tak ako chce on .
Ty sa delis o svoje "prebytky mysle"...aky tajny, konspiracny umysel je za tym ? :-)
Ahaa...tak pises v zenskom rode muzskym sposobom... :-)
Myslim si, ze vacsina z tych, co kritizuju podpis dohody - nemaju ani sajnu o tej dohode :-)
Naprav si cipky Ty klon :-)...a ked mi chces nieco napisat - skus pred tym trosku rozmyslat :-)
Ty, mostarka ci sonar? :-)...to znamena ze si zatazeny/a sam/a na seba ...:-)
Ty truhlik :-)...ked uz pises o vzdelani tak by si mal vediet co to je :-)
Si trapny so svojimi detinskymi reakciami - ako keby krmic chcel riadit jadrovy reaktor ...
Nie je Ti ani trosku divne ze ludia okolo Teba sa na Teba zhovievavo usmievaju ? :-)
Naozaj musis tak detinsky reagovat na kazdy protinazor na devanu?...si ako jej psik...:-)
Tak to nerob podla Tvojho zavedeneho sveta :-)...nemas krc ? mimika v poriadku ? :-)
neviem ci mi je kamarat - osobne sa nepozname - ale co uz len ty mozes vediet o inteligencii? :-)
Hovori Ti nieco mensa?....tazka otazka,... ako by si Ty mohla co len tusit o com pisem :-)
Preco si svoje problemy neriesis niekde inde? :-)
Okrem toho, ze si zatazeny na pupussska - Tvoj zivot by asi stratil zmysel, keby sa na neho nemohol tak " mudro a inteligentne" reagovat :-)... si si isty ze rozumies pisanemu slovu v slovenskom jazyku? :-)....súdnemu cloveku? :-)
Mafia sa zmocnila celeho kontinentu, zajtra bude mat pod palcom vsetky kontinenty a pozajtra nastupi do slovenskych podnikov a vydavatelstiev...tak rychlo piste, lebo o par dni uz mozno nebudete moct...:-)
Predbiehas sa s inou blogerkou kto da viac?...cital som od Teba aj sudnejsie slova...:-)
Ja neviem kde chodis na tie demagogicke tvrdenia ze "11.september bol naplanovany a vsetci to vedia a vidia..."...lebo inteligentni a vzdelani ludia, ktori precestovali svet a ktorych ja poznam, si to nemyslia....takze je to opacne? :-)
Niekedy staci trosku "mysliet"....cudzie slovo pre Teba ? :-)
Odporúčame