Dakujem, ze si sa mi predstavil...ale nepotrpim si na to, viem aj bez toho kto si :-)
Dakujem, ze si sa mi predstavil...ale nepotrpim si na to, viem aj bez toho kto si :-)
Ty sa bavis na CNN...ja sa bavim na Tvojich blogoch :-)
:-)
Uz som to tu pisal "Zakladom kapitalizmu je vykoristovanie cloveka clovekom - v socializme je to presne naopak" :-)
Tebe je zbytocne napisat, ze vsetko so vsetkym suvisi....o historii USA viem asi viac ako Ty - ved ju tvorili aj Slovania...:-)
Ale Tebe hovorit nieco o objektivite nema vyznam...:-)
...lebo Bednar je demagog a konspirator, ktory straca sudnost...ale ktory ma tiez pravo na svoj nazor :-)
Som zvedavy co (a ci) by napisal keby sa dozvedel, ze aj stari slovania mali otrokov... :-)
Taketo prihluple pochvaly naozaj nemozu autorke blogu imponovat...hmm...alebo ano? :-)
Ten treti odstavec je poriadna hlupost.....esteze to autor nemohol mysliet vazne...:-)
Netaraj, sustavne sa vyhybas priamej, korektnej odpovedi a melies dookola to iste....kde ma sidlo redakcia? :-)
A po jednom dni je vsetko inak...:-)
Daj link na svoj - na ktory si sa zmohol vlastnym rozumom :-)
Pises...ale nerozumies :-)
To bolo obrazne - vidim, ze pre Teba musim pisat jednoduchsim stylom :-)
Z anglictiny nemam statnicu ale rozumiem ...kde ma sidlo redakcia geopolitics ? :-)
Odporúčame