Ked budem chciet pisat tak aby sa Ti to pacilo - dam Ti dopredu vediet :-)
Ked budem chciet pisat tak aby sa Ti to pacilo - dam Ti dopredu vediet :-)
Zo seregu mozno nie ake v teperegu tak pisu mnohi...:-)
Doteraz si mal najpomalsiu reakciu na prispevok ineho diskutera na devanu asi 10 minut - vacsinou si
rychlejsi :-)
Koho mas este pod svojimi ochranarskymi kridlami? :-)
Ty si predsa tiez inde (uplne inde :-) ako cast diskuterov.. ...davas im rady, ktore sa Teba netykaju :-)
Takze Teba sa Tvoje riadky a vyzvy netykaju ale robis to pre druhych...aby aj oni vysli z temnoty na svetlo..? :-)
Blaboly...z ktorych je jasne, ze nerozumies tomu co pises...:-)...imrisko moze byt dobry clovek ale ako mozes tak primitivne pisat o cloveku, ktory ma "len" iny nazor a evidentne je mudrejsi ako Ty...
Pre niektorych musis pisat kratke hole vety...lebo ked pouzijes suvetie - stratia sa v nom a unikne im podstata :-)
Upokoj sa, strasne tliapes :-)...svoje sympatie devane mozes vyjadrit aj vhodnejsim sposobom :-)
:-)...tak neviem, kde je chyba...podla "odusevnenych komunistov" sme vyrabali same krasne a kvalitne veci, UV KSC myslel na vsetkych, kazdy mal prava a istoty....a napriek tomu miliony spokojnych obcanov v socializme dokazalo porazit par disidentov...:-))
Mozes byt mlada aj krasna...ale k zaveru, ze Trump zotrel Clintonovu ako maleho alika si prisla velmi...ale velmi uvolnenymi myslienkami :-)
....ale aspon viem aky typ Ti imponuje...:-)
Snad nechces povedat, ze vykoristovanie je zakladom komunizmu? :-)...asi si chcela napisat GDP...:-)
Ty mas strach zo Slnka?...lebo Ti povedali ze je spravne zit v tme?...asi by si mala pocuvat inych...:-)
Ludia, ktorych poznam ja, sa dobra neboja.
Tvoj problem je ze ziadne rgumenty nemas len demagogicke taraniny...a bilionovu mincu :-)
Ja mam siroky zaber a cely zivot rozsirujem svoje poznanie :-)...ale kardasianka je mi lahostajna a nestoji mi za tolko pozornosti ktoru jej venujes Ty :-)
K cisarskemu kapitalizmu?...:-)...skor ako odpises - porozmyslaj...:-)
Takze stat vlastni vyrobne prostriedky a cinski miliardari bohatnu na state ? :-)
A najhorsie su na tom cinski otroci, ktori musia otrocit v jedovatom prostredi...:-)
Odporúčame