Ty sa teda nasmejes...hlavne ked vsetkych poznas lepsie ako vsetci ostatni (napr. ich volici )...
...ale tu tiez plati "Cim som od toho dalej - tym lepsie tomu rozumiem" :-)
Ty sa teda nasmejes...hlavne ked vsetkych poznas lepsie ako vsetci ostatni (napr. ich volici )...
...ale tu tiez plati "Cim som od toho dalej - tym lepsie tomu rozumiem" :-)
Pupusssko je niekolkonasobne inteligentnejsi ako Ty ...ale co uz len Ty mozes vediet o inteligencii, vzdelani...prehlade...:-)
Povodne som si myslel, ze ked Tvoj zachvat opadne - zacnes sa hanbit za tie bludy....ale vidim, ze je to s Tebou este horsie...:-(
Je cas naucitcsa aj na ine slova sko troll, zrkadlo a manual....ktorym aj tak nerozumies :-)
Nie, Milan je len - na rozdiel od Vas - vecny a korektny v diskusii ...:-)
Neviem aky si ale prekrucass vyznam slov....aky to ma vyznam... pre Teba? .-)
Demagogia ako z velkej knihy....len neviem ci vedoma alebo z nevedomosti....:-)
Co tak vydat si knihu sama? Ak na to nemas spoj sa s niekym, kto tomu rozumie....
Neprehanaj to :-)...ked odpocitas 3 hlavných prispievatelov tak citanost bude tretinova ....:-)
Preco by utocili na EU, ked ich najvacsi nepriatel bude Cina? .-)
Ok, vsetko dobre... :-)
A keby si nevedela o com pisem tak si spomen na svoj arogantny a primitivny prispevok suvislosti s debatou o vzdelani, ktoru som viedol s inym diskutérom....:-(
tak si to budem pamatat...a to je akeho rodu? :-)
ale ved arogantna a primitivna si predsa Ty :-) ...vlastne aj Hitlerko Zizka :-)...uplne najradsej mam ked o primitivnosti pisu ti co nechapu ani zaciatok vety...:-)
A Ty - trulko ci blbanka - si opat nic nepochopil/a....ako obycajne :-)...vyries najskor svoju obojpohlavnost..:-)
Myslim, ze pre Slovensko je vacsi problem korupcia a "nevysetrene ci nevysetritelne" kauzy ...ako stretnutie prezidenta s dalajlamom...
Nie, to neviem ani ja...tak uved konkretne co vsetko sa im oplatilo odviest z Filipin cez pol sveta? :-)
A vsimol si si mailove adresy "redaktorov" ? :-)
...a myslis, ze lekar bude "doveryhodny komentator" zahranicno-politickej situacie? :-)
Odporúčame