Skoda, ze vo svojich uvahach nepokracujes - Shiller povedal, ze lepsi system nepozna, to je podobne ako s demokraciou :-)
Skoda, ze vo svojich uvahach nepokracujes - Shiller povedal, ze lepsi system nepozna, to je podobne ako s demokraciou :-)
A ako je vacsine dobre :-)...kto chce zit v "slobodnej" chudobe - moze pre to nieco urobit...
:-)...aj Shiller to urcite nemyslel tak jednoducho ako to niektori pochopili...lepsi system nepozna :-)
To su take taraniny...cim menej vies tym si mudrejsi a moralnejsi? :-).chces jazdit na aute? Vyrob si ho...:-)
Skoda, ze niektori mudrlanti (ako lunica a spol) o co menej rozumeju o to viacej "mudruju" (chytrejsi vedia, ze to znamena "taraju" ...:-)
Navrat k triednemu boju?..vyzbrojenie mas a vazenie pre "nepriatela"?...preber sa...co tak sutazit v tom, kto ponukne lepsiu alternativu?....zaspal si v 50tych rokoch :-(
Lukas perny...(ne)viem preco miznu moje prispevky...skus napisat v troch vetach co si vlastne chcel napisat...:-)
...este dobre ze nie si americky obcan....:-)
Banas nieco v zivote dosiahol, je chytry, zaujimavo pise - ale neverim uprimnosti jeho "glorifikacie" Ruska a Putina....cital som od neho aj ine clanky (nechcem mu krivdit - boli podpisane jeho menom ) a myslim, ze "podobnymi názormi" si nieco kompenzuje...
Media su normalny biznis ako hocijaky iny - preco by mali niekomu sluzit?
Ked "to" ludia nebudu pozerat - budu vysielat nieco ine. Komercne TV ziju z reklamy - reklama bude tym drahsia cim ma TV vyssiu sledovanost...atd...
Svojou obcianskou aktivitou" mozes ciastocne ovplyvnit vysielanie verejnoprávnych medii ale narod a jeho tuzby nezmenis.. :-)
Co myslis aka je pocuvanost/ sledovanost radia Devin alebo STV2?
...ale ked vynechas depresie a pochmurne vizie - je to lepsie (aspon ta prva cast :-)
Odporúčame