"kazdemu je jasne..."..ze Tebe je vsetko jasne :-)
.....aj ked obsah slova "objektivnost" je pre Teba neznamy...
"kazdemu je jasne..."..ze Tebe je vsetko jasne :-)
.....aj ked obsah slova "objektivnost" je pre Teba neznamy...
Ak mas pristup k hodnovernym informaciam - preco ich nepouzivas? :-)
Lebo to, co pises, doveryhdne - pre mysliaceho, vzdelaneho cloveka - nie je.
Citaj lepsie... alebo/aj rozsir svoje poznanie a potom mozno zacnes rozumiet :-)
Snival sa mi sen...bol som na prechadzke a stretol som Obamu...opytal sa ma "co je ten Gavlak zac" ? ...nevefel som mu odpovedat tak sme isli na "vystavu snov"...:-)
Uz som sa to raz pytal...ale opytam sa este raz " Ty si zavisly na pupusssskovi" ?
Ktore "normalne zeny v normalnych krajinach" mas na mysli? :-)
A rozmyslas si aj o tom ci ma na kupyschopnost vplyv aj to, ci moze clovek normalne dychat? :-)
Naozaj si myslis ze tomu rozumies?...aky je rozdiel medzi zlom, najvyzsim zlom a Luciferom? :-)
Ty si naozaj taka naivna? :-)
Je to to iste ako keby som niekto iny napisal, ze "specialna jednotka" objavila za Kremlom hromadu zlata a nejake bomby...co vobec nie je nemozne...:-)
Odporúčame