:-)
Chciet zachranit zachranit - nie je to iste...
On povedal koho volil...preco Ty "maskujes" odpoved?
Roman Bednar - ostan radsej pri basnickach...fakty a suvislosti Ti nejdu...:-)
Co si paranoidny? Alebo vies viac o " pravach" diskutujucich ako ostatni? :-)
Ok, ostan radsej pri filozofizujucich basnikoch, ti aspon neprekrucali fakty (vacsinou:-)
Opytaj sa tandema "z coho cerpal" namet pre svoj blog...lebo rozsudok urcite necital :-)
Neviem ci mas nieco s teplosmi - je mi to jedno, je to Tvoja vec
Pytam sa preto, lebo pises ako nedospely...
Bednar Ti otvara oci? :-)
Asi by sa nasli oblasti v ktorych sa vyzna...ale politika to urcite nie je
priznaj sa...si uz plnolety? :-)
si si isty ze rozumies tomu co si napisal?...skus este raz citat...pomaly...a rozmyslaj :-)
ved Ti radim - never vsetkemu co Bednar napise...citaj, rozmyslaj, overuj si informacie...hlavne mysli :-)
Vymen Trumpa za princa a Obamu za cierneho rytiera, pridaj carodejnicu a skus to s rozpravkami pre deti :-)
Ty naozaj nevies co zo sebou? :-)
Preber to s Bednarom - on tvrdi, ze vyhra Trump...
Tato spostost ( v zatvorke) je z Tvojej hlavy?
To bolo urcite Mitterandovo poslanie, ktore mu vstepili mimozemstania...
Ty si tak prekonspirovany, ze ked sa niekto na ulici potkne - urcite to bude sprisahanie :-)
Hmm...minule sa na mna sused tak divne pozrel...potom som si vsimol, ze smetne kose neboli vysypane...a v schranke som mal postu nakrivo - nieco sa urcite chysta .....:-)
Pleties si pojmy...ako obycajne.
Podstata problemu bola ospravedlnenie sa MF za "nehorazne chyby " voci Grecku - v skutocnosti ide o konstatovanie komisie o chybach ...
ale Ty mas tu drzost okamzite kategorizovat - vsetci ktori maju vyhrady voci formulacii "podly MMF a spol okrada Grecko a cely svet" su zli, kradnu...bla bla bla.
Ty pises o zodpovednosti??...ved ani netusis co to je.
Tie zvasty o "krvi a bonzakoch" su okrem ich hluposti aj obycajna demagogia...:-(
A to je obhajovanie vrazdenia ??! (ak to vôbec Smatana tak povedal)
Keby si si mal Ty vybrat napr zachranit zenu alebo deti a vyjadril by sa - bol by si zastanca vrazdenia deti alebo zien ?!
Ja viem....radsej by si sa nevyjadril :-)
Odporúčame