Ako prdmier by si mohol vselico - ale momentalne je ina tema :-)
Ako prdmier by si mohol vselico - ale momentalne je ina tema :-)
A kto by vyberal ludi do komisie na vyber ministrov? :-)
Davam Ti jeden z faktov - co ta "kanibalska" politika USA?...ako vies, ze na Pravde si Ta vazia? :-)
Koho myslis tym "nas" zapredali?...lebo ja a vela inych ludi - nie sme zapredani....nepleties si svoje videnie sveta s objektivnou realitou? :-)
A tak vieme, ze uz pred nasim letopoctom sa pravnici specializovali na obcianske, trestne a obchodne pravo...:-)
Preco si myslis, ze Pupussssko rozbija diskusie?
Ja to vidim tak, ze pise svoj nazor...a obcas sa to "zvrhne" - ale vacsinou preto, ze niekto iny do neho "skoci"....
kazdy je plateny rovnako? kazdy rovnako pracuje?...to moze fungovat len kratky cas :-)
Ano, fakty su pre objektivitu dolezitejsie ako pocity.
Ano. Mysliaci, vzdelany clovek si nemysli, ze po rokoch "prisiel" k overenym tajnym informaciam o ktorych vie len on a par vyvolenych :-)
Nemas to trosku popletene?...ked presne vies ako kto rozmysla uz si mal byt o kus dalej.
Podla ktorej medzinarodnej dohody malo Turecko zaniknut ? :-)
Ze Ty nevies ake su rozdiely medzi menou, obezivom...a ani nazov Bildberbergu nepoznas..:-)
Odporúčame