Usmevne...:-)
Mas pravo na svoj nazor - .ale ked ho siris tak by si mal mat aj zodpovednost objektivizovat informacie - co evidentne nerobis :-)
Kde Ty zijes ?
Jedna vec je predstava a druha vec je jej realne naplnanie - dal si si niekedy otazku preco sa komunizmus nikde - v civilizovanom svete - neujal ?
Pre Teba bude mat vzdy USA EU v hrsti - ci bude investovat EU v USA alebo USA v EU...v akychkolvek cislach....:-)
Ty to mas nejake popletene...."komunistickemu zazraku" rozumie len par vyvolenych... :-)
Moj jazyk je iny - ale odkial by si to ty mohol vediet? :-)
....cize pripustas aj druhu moznost....:-)
Pribuda a narasta obrovske mnozstvo mrtvych....je ich viac ako bolo v 1. polovici 20.storocia?
Presne tak ....:-)
O potom su tu este premudreli truhlici....:-)
Volakedy boli ludia otrokmi?....ludia, ktorych poznam ja - su slobodni ludia...kde Ty zijes? :-)
Mal by si aj rozumiet tomu co prepisujes - je to podobna reakcia ako keby si - po roku od zobratia 10 rocneho uveru - napisal " on zobral uver 100 000 ale vratil len 10 000"...
Zlostne reagujes...ale tie informacie su verejne dostupne - keby si chcel, tak si ich zistis...je to viac ako 2:1 :-)
Ze Ty nevies nic o eurofondoch? :-)
Komunisticky zazrak?....skus aj nieco vazne .....:-)
Ok, ale aj na druhej strane brehu maju niektori cistu mysel :-)
Odporúčame