Dobre...:-)
Napriklad v takom Svajciarsku...chudobny narod uz nedokaze prezit bez socialnych davok a hrozia socialne nepokoje...:-)
Do Izraela a USA sa stahuju zidia od nepamati....doslo k nejakemu vyraznemu narastu?
Kolko je zidipov v Europe?
Toto je reklamny clanok? :-)
Otazka na autora: "Vies ako je "vypocitana" uspora cez EKS" ?
...tym nechcem povedat, ze EKS nie je dobra myslienka :-)
Aky je povodny zdroj zivota ?...je to rovnaky zdroj aj pre aziatov, indianov a cernochov...? :-)
...v dalsom prispevku budu mimozemstania :-)
Mna to ani - v tejto suvislosti - nezaujima...preco by o tom mali pisat?
Kazdy si moze vybrat a nikto nema vsetko.
Skus definovat "zdieranie zamestnancov na robotnickych poziciach"...:-)
Co to znamena "vo velkom" ?....kde odchadzaju ? :-)
Ja si uz vela pamatam..kazdy clovek urobi v zivote aj nieco dobre aj nieco zle - dolezite je, co prevazuje....a u Meciara, podla mojho nazoru, prevazuje to zle...
Asi si myslel rozpoctove a prispevkove organizacie...:-)
Ty si sa rozhodol zaradit ma do nejakej "strany" - ale evidentne v tom nemas jasno :-)
Mas to popletene ... a ktora je ta "moja strana" ? :-)
Naopak - Ty si pleties svoje pocity s faktami :-)
Ja ani nechcem s tym resp. proti tomu nic robit :-)...a podporujem Tvoje pravo na slobodny nazor - len je nemudre hovorit oficialne za ine krajiny :-)
...len skoda, ze im nevysla v " hlavnom projekte"...:-)
Sam tomu neveris... ze "oni" ju podaju a bude to "zmysluplne" :-)
Odporúčame