Kde vidím OSN, tam si (s prepáčením) . .. však viete, čo
v prvej vete si sa " rozhodol" ze OSN je archaicky prezitok a na tejto falosnej fabulacii automaticky "stavias" dalsie tvrdenia....
Kazda vela institucia je tazkopadna ( nieco ako velka lod:-) ale podobne tvrdenia by si mal podopriet faktami a nie svojii demagogickymi zavermi
...mozno by stacilo vediet viac o OSN ....Ako si predstavujes komunikaciu medzi narodmi, nejake ine struktury?...atd
Kedysi bol na Slovensku politik, ktory plynule a odusevnene rozpraval, zacal jednym problemom, po 3 minutach skoncil vetu s piatym problemom ....a nepovedal vlastne nic.
Napriek tomu pomerne vela ludi vravelo: "ako dobre rozprava"....aj ked mu nerozumeli :-)