Ahaa...Ty netusis :-)...tak este na sebe trosku popracuj a potom sa znovu ozvi :-)
Ahaa...Ty netusis :-)...tak este na sebe trosku popracuj a potom sa znovu ozvi :-)
uz si na Teba zacinam zvykat :-)...ale problem je, ze svoje videnie sveta si pleties s realitou....
Podla toho kto by ma drzal...ulienka :-)
Ale ked si pozries fakty tak zistis, ze "kecas"...mozem sa s Tebou stavit, ze moj prehlad je lepsi ako Tvoj :-)
bude "musiet"....ci bude dovod alebo nie...a ja so "svojimi blizkymi" urcim vysku trestu...:-)
ako je mozne ze Vas bolo tak vela?...lebo len ja so svojou druzinou mame ten "spravny" nazor ...:-)
si si isty, ze vies co pises?...ako moze prezident ponukat nejake sklady ci pozemky...??
ze Ti niekto radi co mas citat?...ale treba to vediet aj spravne interpretovat :-)
Radsej by si zila v Cine alebo USA?
lebo rejpal je racionalny ale Ty sa stracas...ze Ti niekto zle poradil...:-)
Ty budes urcite odbornik na "myslienkove pochody"....tak sa skus niekedy zamysliet nad tym co pises...
skus upresnit tu "slusnu spolocnost"...a skus byt aspon trosku objektivny/a :-)
Odporúčame