ked si taky informovany tak vies, ze v novembri zacne prudko stupat cena zlata - zacni skupovat - nemozes "nezarobit" :-)
ked si taky informovany tak vies, ze v novembri zacne prudko stupat cena zlata - zacni skupovat - nemozes "nezarobit" :-)
trosku rozmyslaj nad tym co citas alebo pocujes...150000 deti??....absolutna sprostost
chapem ale nerozumiem :-)
Tvoja otazka bola, preco tam Kiska isiel...a moja odpoved bola "isiel tam preto lebo sa tak rozhodol, po vazoval to za najlepsie riesenie"...
mne ako obcanovi poslal takyto signal "mam problem s nohou a vybral som si poskytovatela zdravotnej starostlivosti, na ktoreho mam najlepsie referencie"
Tuto moznost ma kazdy...a ja by som urobil to iste ( aj ked zatial som bol operovany len na SK)
Tot vsjo :-)
uz som s Tebou parkrat suhlasil - ale toto je uplna sprostost :-)
ja ti odpoviem za Cvika ...Preto, lebo sa tak rozhodol.
este napis o tych co destruuju....
Tusis kolko je mimovladiek len na SK?...ratas do toho aj obcianske zdruzenia? :-)
Ked bude kazda mimovladna organizacia napojena na niekoho - tych "niekoho" musi byt strasne vela - kto riadi ich?...nieco ako konsolidovana uctovna uzavierka? :-)
Uz chyba len bodka - nieco v zmysle - cely svet riadia 2 zidia, jeden general a vnuk jedneho zakladatela :-)
o tom, ze mozes slobodne kritizovat USA na webe rozhodla vlada USA :-)
Napr "Je nespornym faktom....ze k nastupu fasizmu ....viac prispeli......postoje....."
Viac ako co? :-)
nikto nevedel, ze tu lieta " podivne lietadlo" - len diskutujuci na Pravde :-)
kolko inych (diskutujucich aj blogerov) pise podobne "vtakoviny"- na rozdiel od Cvika tomu veria...vyslovuju svetove "sudy", bez argumentacie, bez zamyslenia sa....
ako malo ti staci na "zmenu nazora"...pondelok je modry, utorok zeleny, streda cervena....
mna ziadne medium nelyncuje....podobne "hesla" sa pouzivaju v propagande...mozno ciastocne v reklame...co z toho robis Ty?
ano, kto sa ohana "bohom a narodom" je nedoveryhodny...za podobne hesla sa schovavaju ti, co nevedia ako dalej alebo si pod tymto plastikom riesia privatne zalezitosti...
kto s Tebou nesuhlasi je hater alebo zaplateny alebo patri na strom......halooo...zobud sa!
preco s hrozou?...obcas sa aj zamysli nad tym co citas...
lobizmus je normalna sucast politiky....dozvedel som sa, ze v Bruseli je 20000 lobistov (?) - ako si k tomuto cislu prisiel?
Odporúčame