Tvoje myslenie je tak jasnozrive...:-)
Ten "nezmysel" ma napadol pri citani Tvojho textu :-)...pises o dobre a zle - predpokladam, ze z pohladu ludskej moralky (10 bozich prikazani)...ale kedze si presvedceny, ze vo vesmire existuju aj ine inteligentne bytosti - tak by si mohol pripustit aj inu formu inteligencie a vnimania "dobra a zla" :-)...
Alebo maju vsetky "inteligentne bytosti" vo vesmire rovnake hodnoty a stupen inteligencie? :-)
Boh stvoril vesmir lebo sa chcel podelit o stav existencie s inymi inteligentnymi bytostami? :-)
S ktorymi bytostami?...kolko variant inteligencie poznas?...dobro a zlo z akeho pohladu?
Myslis, ze Zem je stredom vesmiru? :-)
Takze Ty to poznas, aj ked sa venujes niecomu inemu ale klimatologovia, ktori cely zivot studuju klimu o tom ani netusia?
...co tak trosku objektivity ?
Pripominas fanusika pri pive, ktory by viedol narodne muzstvo lepsie ako trener...
Asi preto chce polovica rusov zit v USA :-)
...uz im chyba len vyssia zivotna uroven a demokracia :-)
mas aspon ake take tusenie co je to fasizmus?
Ja som bol...a nie je pravda ze tam nenajdes nic ine.
Ak tam niekedy (este) zajdes - dobre sa pozeraj okolo seba :-)
este si zabudol dodat, ze USA ovladaju aj temne sily, krutenie planet a padanie listia na jesen..:-)
Ake nezvycajne... Ty pises o provnavani neporovnavatelneho...:-)
ked sa Ti to nepaci a mas lepsiu robotu za viac penazi - tak to neber.
Ale nefnukaj - je vela ludi , ktori (na) lepsiu pracu nemaju a robia aj horsiu, zle platenu.
ja s Tebou nesuhlasim :-)
.. jedna vec je o problemoch rozpravat, druha vec je problemy riesit...obavam sa, ze p. Chmelar je dobry len na prvu z nich ...
Doloz nejake fakty o vycviku IS USA...luda napisu vselico bez toho aby nad tym rozmyslali...
cize obraz bude "dramaticky" lepsi ako v Samsungu G6 alebo Apple? :-)
kedy si si naposledy pozeral smog v NY ty mudrlant? :-)
ked budes Ty prezident - mozno budem Tvojim slovam prikladat vacsiu vahu ...
Ale tie blaboly "o verejnom tajomstve...a podpore uzitocneho hlupaka" su primitivne a demagogicke. Ak chces oslovit obmedzenu skupinu fandov - ok, to sa Ti mozno podari.
Ale ak chces zaujat aj inych - mal by si v textoch "zmudriet".
neviem ci tato predstava je vtipna alebo strasidelna ? :-)
Odporúčame