Ty poznas "zdroje financovania" firiem s "podivnym, neidentifikovatelnym vystupom? :-)
Tak nejake - pre zaujimavost - uved , aj firmy aj zdroje financovania.
Ty poznas "zdroje financovania" firiem s "podivnym, neidentifikovatelnym vystupom? :-)
Tak nejake - pre zaujimavost - uved , aj firmy aj zdroje financovania.
aby to bolo jasnejsie - mal si napisat " stat podporuje len tie aktivity, ktore stat rozvracaju" :-)
Co Ti vies o jej vychove.....nemas nejake zbytocne mindraky? :-)
hlupost...len neviem ci cielena alebo vysledok frustracie
fatalizmus?... "bozie predurcenie"?...preco ta depresia a pesimizmus?
Ked opominiem nejasnost pojmov "bohaty" a "chudobny" - preco by nemohol chudobny zbohatnut?
tak daj - ake ma byt spravne vzdelanie?
Ma ho vobec ( to spravne vzdelanie) niekto koho poznas?
Definuj pojem "terorista"
Ty poznas tych arabov? - podla mna je to Muhammad Ibi a Abu Nuri...:-)
"sa" stupnuje?....takze podla Tvojej logiky, cim vacsi vpyv a cim viac velitelov bude mat IS - tym bude svet bezpecnejsi ??!
neviem co sa Ti este vyklulo - ale to je uplne normalny, standartny postup.
Uroky si mozes vypocitat - udaje o vyske dlhu, urokoch a veriteloch su verejne dostupne ... urcite su lepsie biznisy ako pozicka Grecku :-)
a kopa dalsich zije spokojne so svojimi eurami, dolarmi....a su aj taki, ktori su nespokojni s ceskou korunou, zlotym...co si tym vlastne chcel povedat?
Drachma problem Grecka nevyriesi - ale stabilizacia, rozumne reformy atd...s urcite postupne, pomaly prejavia....Zazracne riesenia v realnom svete neexistuju
prispevok pani Anny nie je ziadna analyza ale demagogia...za grekov hovoria ludia, ktori "nevedia"
ok, zapchyboval si o "motivacii" Talibancob ale pri "diablovi" Obamovi nemas najmensiu pochybnost ... co je prejavom slepej "viery" - ale urcite nie rozumnym a objektivnym pohladom na svet
Neviem kto to je - tak neviem odpovedat co sa tyka pribuzenstva :-)
Nie som zastancom "ostrych slov"...ale Ty si mu to vratil a hned si ho"zaradil" - co nie je prejavom inteligencie
kde si ju podpisoval? :-)...si si isty ze rozumies tomu co pises?...uved konkretne body, ktore Ti vadia...
Ty si pred prevratom poznal zapadne normy? :-)...uved nejaky konkretny priklad na porovnanie...
Napriek tomu, ze neocakavam odpoved Ti prajem prijemny vikend :-)
satanska zmluva?...pre "veriacich" je racionalna argumentacia zbytocna...
evidentne o tej krajine vies velmi malo, bol si tam niekedy ? :-)...urcite su veci, ktore nerobia dobre...ale zije tam 300 mil ludi - naozaj si myslis, ze vsetci su zli a hlupi?...keby nebolo USA, mozno by si nepisal ani tieto diskusne prispevky...
Povedzme si na rovinu - naozaj vedia diskutujuci o com ta dohoda vlastne je? :-)
Odporúčame