Ako konaju?...zasvat aj mna :-)
Demagogia...preco si myslis ze nikde nebol a nic nevie?...lebo bol kriticky k Tebe blizkemu nazoru?
za koho hovoris?...jeden z typickych znakov - zakryvanie svojho pohladu "nami" :-)
...este sa trosku zlepsit v makroekonomike....:-)
ale ved mcc je logicky a vecny - chape to urcite lepsie ako Ty a Garboczan...
nemas to trosku popletene? ...si nejaky rozladeny z kritiky "konspirativnej rozprávky"....:-)
za obhajobu coho? koho?....preco hovoris o plateni? - mas s tym nejake skusenosti?
...len pre nejakych modrakov?...preo upieras pravo ostatnym? :-)
Dobra rozpravka je lepsia ako tato " zlatanina"...pre vacsinu normalne uvazujucich ludi.
som mierne alergicky na "vsetci vieme"..." v mene naroda"....ja to neviem, skus hovorit sam za seba
Nikdy(?) nebude pre mna doveryhodny clovek, ktory pouziva "nikdy"...ktory skatulkuje, zaraduje....ako kadrovak.
Uznam Ti, ze si celkom plodny autor - ale niekedy je menej viac.
zacnes vymyslenym tvrdenim a potom od neho odvijas svoje rozpravky...skus radsej nieco o carovnom koberci a palici hojnosti...
ked nikde nie je ziadna zmienka o zmlatenych studentoch na Sorbone - odkial o tom vies Ty?...jedna pani povedala? :-)
Bud si isty, ze keby sa to stalo - pisalo by sa o tom...nehovoriac o tom, ze nie je jasne o ktorom storoci a akych chybajucich pravach pises
ja som zohladnil ine veci, kupujem lacnejsie mlieko ako Ty a som s nim spokojny.
Kupujte si mlieka alebo cokolvek ake chcete, mate na vyber - ja som pil mlieko v polyetylenovych vreckach (alebo akych) za 2,10 Kcs a viac mi chuti dnesne za 0,9 E - a mozem si dovolit viac, nielen mlieka.
viem o com pise, druha vec je ci ma pravdu...pouziva specificku formu, ktora na mna neplati :-)
pravdive rozpravky o hovoriacom slniecku alebo zvieratkach?...alebo o dobrom kralovi, ktory nemyslel na seba a robil vsetko preto aby sa jeho poddani mali ako v rozpravke ? :-)
Ja take hry nehram....asi som Ta precenil, nabuduce pouzijem kratsie vety :-)
Urcite dala, precitaj si svoje prispevky :-)
Podstata problemu je v tom, ze objektivne uvazujuci clovek zvazuje argumenty "za" aj "proti" .
Ini manipuluju, pripustaju len take informacie, ktore potvrdzuju ich "presvedcenie" - nie su schopni korigovat svoj nazor ani na zaklade faktov - ja ano.
Faktov, nie demagogickych manipulacii a negativnych emocii.
Su aj taki nazorovi oponenti, ktorych nazory posuvaju a obohacuju...pekny den :-)
nestihnem citat vsetko a hlavne spravy som vylucil na zaklade manipulacie s faktami v minulosti. Netvrdim, ze clanok s konkretnym clovekom nemoze byt zaujimavy ani v hlavnych spravach ( necital som ho) - moja reakcia sa tykala "objektivnosti" zdroja.
Ano, mohol som to napisat inak :-)
Odporúčame