Ze Ty mas rad konspiracie? :-)
Ze Ty mas rad konspiracie? :-)
Toto normalny clovek nevymysli.....ake krajiny si precestoval? :-)
Ja som este v ziadnej diskusii nezavadil o "dosadsikohochces"...to znamena ze s nimi kujem tajne pikle pri kave? :-)
Ty vies ze v roku 1990 bola "nejaka" dohoda cudzich mocnosti a nevies ci bolo doma referendum? :-)
Fanfan ti dal otazku na ktoru si neodpovedal a ty sa ho potom pytas aky ma problem?....:-)
Kde na to chodis?...ked je frustracia vacsia moze to znamenat aj stratu sudnosti...
Troller pise jasne a zrozumitelne...ale Tebe rozumie asi malokto...
Demagogia ako z Velkej knihy
A 7 trpaslikov hlada sposob ako to spochybnit...:-)
A 7 trpaslikov hlada sposob ako to spochybnit...:-)
A 7 trpaslikov hlada sposob ako to spochybnit...:-)
A 7 trpaslikov hlada sposob ako to spochybnit :-)
Ty musis byt velmi vtipny...asi sa vsetci okolo Teba smeju od rana do vecera...
Si prilis pateticky...a prehnane negativne emocie Ti mozu ublizit :-)
Chcel si tym povedat ze 2/3 slovakov nemaju ziadne moralne hodnoty? :-)
Nerespektujes fakty - urcite je blizsie k 72 ako k - 80%...kde sa vo Vas berie ta nenavist?
??...je mozne ze si cital iny clanok alebo pocul iny prejav...skus to este raz
Neschovavaj sa za anonymne "my"?....ja prezidenta mam (so vsetkymi plusmi aj minusmi)
Odporúčame