a je to....vystacim si sam - ine nazory ma nezaujimaju :-)
vies co a aky je "schodok" Slovenska?...odkial zbieras informacie? :-)
chlap sa pozna podla skutkov, nie podla reci... a greci hraju hazardnu hru a pravdepodobnost vyhry je mala...
ano - hluposti, demogogie, fanatizmu...toho sa trosku obavam...co Ty? :-)
trulko :-)...neskryvaj sa za silne reci, skus nieco rozumne
niekedy je lepsie pockat s hodnotenim...aby clovek nemusel menit nazory, ked sa situaci zmeni :-)
uff...take dolezite informacie :-)...evidentne ich mas viac ako scitani ludia s prehladom
tak ho odhal :-)
kolko mas rokov?..asi o svete vela nevies - uroky nad 10% boli pred casom uplne bezne aj v bankach
neprehanate tu podivnu komunikaciu so Zefolom?...vytvorte si sukromnu linku - tam mu mozes dakovat za - jeho od veci pripomienky - do nekonecna ...
precitaj si to po sebe este raz :-)
Ty vies co je pre grekov lepsie?...ked to nevedia ani oni?...pockaj si na vysledky :-)
takze prispievat svojimi nazormi by - podla Teba - mali len chudobni? :-)
S tym prehladom "co je to za diskutera" nie som si isty :-)
Ale - s tazbou ropy a plynu a dalsim rozvojom.... mozu zacat az potom ako zbankrotuju? Nemozu zacat skor ? :-)
Nebude diktat Bruselu? Veritel ma do toho vzdy co povedat (aj keby sa volal inak :-) a pripustam aj moznost predaja "casti Grecka"...nemyslim si, ze greci sa po pripadnom odchode budu mat lepsie.
Pekny zvysok dna :-)
Problemom je, ze Ty necitas poriadne - autor s menom sa odvolaval na Petra Spiegela, americkeho novinara a nasledne jeho nazorom argumentoval - takze "vaha slova" je u roznych pisatelov rozna :-)
5.miesto vo vyvoze zbrani?...odkial mas tie cisla?...bolo to dobre alebo zle? :-)
Takze ked nejaky americky Peter napise svoj nazor tak pre Teba to znamena, ze Slovensko zahadzuje svoje 25 rocne aktiva? :-)
Prehanas a prekrucas...resp. vidis len to co chces vidiet.
Odporúčame