Hmm...budem sa musiet niekedy zamysliet nad pojmom "poctivo vykonavane remeslo"...
Odkial mas istotu ze to tak je?...kde dostala vyucny list (alebo ine potvrdenie o kvalifikacii) ? :-)
Ja som zatial "videl" ..."len" ...celkom chytru hlavu :-)
Hmm...budem sa musiet niekedy zamysliet nad pojmom "poctivo vykonavane remeslo"...
Odkial mas istotu ze to tak je?...kde dostala vyucny list (alebo ine potvrdenie o kvalifikacii) ? :-)
Ja som zatial "videl" ..."len" ...celkom chytru hlavu :-)
Urcite by sa nasli nejaki "uspesni" aj v severnej Korei, Keni atd, ktori sa tam maju lepsie ako by sa mali v USA, Nemecku, Svedsku...:-)
Predtym si bol obsirnejsi....ta odpoved na otazku by bola mozno zaujimava :-)
Nechapem tieto stupidne reakcie.
Cvik nepise za vsetkych slovakov - pise za seba, moze ho trapit cokolvek - je to jeho vec
(alebo by mal argumentovat hlupo ako Ty "co Teba trapia jeho slova" ?)
Americania nemaju poistenie???....nieco na sposob: "pan sudca on zabil"...Nevadi , v susednej dedine vykradli postu...
Co tak druha moznost - jednoducho napisat svoj nazor, predstavit svoje videnie sveta?
Na rozdiel od mnohych - az detinsky naivnych prispevkov - racionalne argumentuje, plynule spaja slova...dobre :-)
Ak chces polemizovat - argumentuj....ale ak tomu nerozumies - ok, mozes ist :-)
Klasicka odpoved znie: Pes nemal chyzu, byvala v nej enigma.
Este sa za nu nezabudni pomodlit ...:-)
Ale lahko sa to cita - kto vie ako si citajuci predstavuju autora...:-)
napriklad ?
...tato veta je prilis vseobecna a plati na vsetko :-)
Ak chces niekoho presvedcit o svojej pravde - zvolil si hlupy sposob...nabuduce skus fakty.
Je to hlupy napad....a vtip by mal byt vtipny...este to premysli
Ste normalni?...asi mate obrazok Kisku aj v kupelni a v spalni - vsade ho zapletiete...za chvilu ho budete davat aj do rozpravok a do receptov...
Asi tak :-)...najradikalnejsie " hodnotenia" maju najvacsi dogmatici
Pozries a hned Ti to je jasne :-)...preto citas len kvalitnu tlac, jes kvalitne potraviny a mas spravne nazory :-)
Esteze mas v tom jasno...kolko farieb rozoznavas? :-)
Kazdy kto ma iny nazor ako Ty je prebehlik, hlupak a ignorant?
Ze Ty si vo svojom okoli respektovany pre svoju objektivitu a nestrannost? :-)
Odporúčame