Ked sa Ti, mozno niekedy , po rokoch zbierania skusenosti a mudrosti, podari priblizit k mojim hraniciam chapania - potom sa ozvi, budeme pokracovat :-)
Ked sa Ti, mozno niekedy , po rokoch zbierania skusenosti a mudrosti, podari priblizit k mojim hraniciam chapania - potom sa ozvi, budeme pokracovat :-)
Nielen Ty - nikto nedokaze garantovat existenciu boha...ani na podstatne mensie percenta :-)
Zoran, Zoran..
...jahodove vankuse boli plnene slahackovou penou a spievali o vecnej laske medzi tulenmi a papagajmi...:-)
Moje porozumenie prekracuje hranice Tvojho " pochopu" :-)
???...kde bolo tam bolo, za siedmimi horami...ked sa niekto luci tak to neznamena ze navzdy :-)
Dvojita negacia ...sorry :-)
Spravne ma byt "ak chces aby nikto nereagoval" alebo "ak nechces aby niekto reagoval...."
Pekny zvysok dna :-)
Nie si trosku popleteny?...ak nechces aby niekto nereagoval na Tvoje "vyplody" tak si pis len pre seba, niekde inde...
A je mi jedno ci sa poondejes, naozaj mi na tom nezalezi :-)
Napriklad v com konkretne ?...ma to taku vypovednu hodnotu ako ked ja poviem, ze Vatikan klame v priemere 16 x denne...
Takze staci povedat "dobre som robil a vela som zarobil" - a to staci k tomu aby som bol uspesny a chvaleny? :-)
Co je pre jedneho dobre moze byt pre druheho priemer alebo podpriemer...
Moze to zmenit...ale asi na to nema "gule :-)
Ja jem cesnak, na chalupe si dam aj pivo na ranajky, dosku nesklapam...ale s mojou zenou chcem zostarnut :-)
Su splatitelne.
V krajnom pripade mozu predavat ostrovy, statne podniky....kto hlada ten najde :-)
Aj ja som si povedal dost - kedze od statu nedostavam skoro nic tak nebudem platit dane :-)
Ale teraz vazne - nic nie je zadarmo ...
Je mi usmevne ked citam naivne teorie ako sa niekto zasekne, nezaplati a tym vyriesi problem :-)
Odporúčame