Ake nazory?...necas konstatuje fakty...mas ine?
V akom zakone?...aka recidiva?...nemoze kritizovat toboz spinit?
Ach norika....chcem Ti rozumiet ale nejde to :-)
Aka je to zmluva? ...podobne argumenty svedcia o strate sudnosti :-)
Mnozstvo nekorektnych informacii...
Co tak skrachovana slovenska Devin banka?....manazerov do strategickych podnikov vzdy (doteraz) dosadzovali ti, ktori boli pri moci...vzdy je lepsi cudzi kapital ako ziadny....atd
Podobnu komunikaciu povazujem za neferovu...rypes do osobnych veci :-(
Ako by sa Tebe pacilo, keby niekto argumentoval, ze clen Tvojej rodiny ma velku rit, vacsiu ako pred rokmi - to znamena ze sa ma teraz lepsie?
Zakladny princip kapitalizmu je "vykoristovanie cloveka clovekom"...v socializme je tomu presne naopak :-)
Spolocnost sa sklada z ludi, z ktorych mnohi netusia, co je to "ekonomicky zisk"
Tvrdis, ze vsetci, ktori nedosiahli na dno, nechapu realitu? :-)
Ktori vyznamni vedci pracuju na tom aby dokazali neexistenciu boha?...ides na to zle, titus :-)
Uff...z Tvojho prispevku vyteka znasanlivost a objektivnost...na traumy je lepsi iny priestor ...
Ved prave...popisalo sa kadeco...bez hlavy a paty...a neviem o nikom , kto by tomu rozumel :-)
Pekny den :-)
A ??....co si chcel tym povedat?....skus nacriet este dalej - co tak stary Rim?
Porovnavat tiborakosza s Vasilom Bilakom je pre normalneho cloveka hlupe...nieco na sposob - pises ako Goebbels - tiez pouzival podobne slovne spojenia...
Kolko by si dal Ty pri tej skladacke na cestu?...asi by sa ti to predrazilo - lebo tych skupin ktore nemas rad je asi viac...
Demagogizujes....
Co hlasaju "genderoi ideologia" (prevzaty nazov od Teba)
Ludia obcas pouzivaju terminy, ktorym dobre nerozumeju...:-)...nepoznas nic horsie?
Netvrdim, ze v nicom nemas pravdu ale tiborkosz je konstruktivnejsi a doveryhodnejsi ako ty...v tejto debate :-)
Kto vsetko je v tom zapojeny? Kolko sprisahancov treba k tomu aby za dlhe roky - napriek personalnym zmenam - neunikol ziadny fakt potvrdzujuci tento "komplot"? :-)
Zjavne mas v tom jasno - nejasno...:-)...je to viac o viere ako o argumentoch :-)
Bolo to nefer stretnutie - jeden argumentoval , druhy mlzil ( a nebol to Smatana)...a Tvoj problem je, ze pises o inteligencii ale nerozumies co to je .
De omnibus dubitandum est :-)
Nech sa Ti dari :-)
Neviem kto je vinny...ale chvilu si budem pamatat 8 prispevkov mackalu :-)
Odporúčame